Absolwenci 1993r

Klasa 3 i – monter instalacji budowlanych
Wychowawca: Barbara Zawadzka

Borkowski Mirosław, Dzwonkowski Krzysztof, Fornalik Grzegorz, Klecha Adam, Kościński Piotr, Kozakiewicz Rafał, Kramarz Paweł, Noga Tomasz, Oniszczuk Sławomir


Klasa 3 m – murarz
Wychowawca: Barbara Zawadzka

Czajkowski Maciej, Haftka Marcin, Małachowski Dariusz, Potrykus Arkadiusz, Szok Paweł


Klasa 3 s – stolarz
Wychowawca: Maria Pawlak

Błażejczyk Paweł, Bzichot Piotr, Gasiński Zbyszek, Głodowski Stanisław, Gronek Robert, Horn Tomasz, Jakubowski Grzegorz, Jasiński Grzegorz, Kolasa Adam, Konkol Wojciech, Kozieł Krzysztof, Krawiec Sylwester, Latus Rafał, Makurat Waldemar, Moskwiak Mariusz, Obiedziński Rafał, Oksędziak Marek, Piątkiewicz Zbigniew, Popiołek Adam, Rydzewski Krzysztof, Sawicki Andrzej, Sikorski Andrzej, Szczebiot Krzysztof, Szymański Paweł, Turski Mariusz, Włodarczyk Leszek, Woźnicki Jarosław, Wrona Rafał, Zdrowowicz Robert


Klasa 5 A TB5 – budownictwo
Wychowawca: Regina Tatur

Alchimionek Marzena, Białopolski Dariusz, Cyman Marcin, Dołgow Wasyl, Jacek Izabella, Jakubowski Marcin, Kaczyński Andrzej, Kalka Celina, Kalwiński Gracjan, Klebba Dorota, Kołakowska Małgorzata, Korfanty Katarzyna, Kruk Piotr, Leśniewski Robert, Miązek Justyna, Ortmann Tomasz, Ossowski Rafał, Pastuszak Damian, Piszczek Robert, Przychodzeń Hubert, Pszczoła Marek, Stiller Marek, Stokłosiński Andrzej, Szlagowski Przemysław, Szulc Rafał, Turski Marian, Zadroga Piotr, Żeleźnik Tomasz, Żurawicz Dariusz


Klasa 5 B TB5 – drogi i mosty kołowe
Wychowawca: Barbara Kwaśniewska

Bielski Grzegorz, Bliśniewska Katarzyna, Buchowiecki Tomasz, Dzióbek Adrian, Gierczak Aneta, Jurzynek Marcin, Karpińska Małgorzata, Klocek Olgierd, Kossak Piotr, Lubańska Katarzyna, Marchewicz Jacek, Murszewski Adam, Olk Małgorzata, Pepliński Tomasz, Rogall Tomasz, Sokołowski Jacek, Tylicka Barbara


Klasa 5 C TB5 – dokumentacja budowlana
Wychowawca: Romualda Szymańska

Baturo Barbara, Biernat Urszula, Cygert Agnieszka, Czarna Grażyna, Dissarz Małgorzata, Dominiak Dariusz, Dryfkowska Grażyna, Gutowska Grażyna, Humyniecka Emilia, Łozowska Anna, Marchlewicz Anna, Mickiewicz Ewa, Morąg Małgorzata, Niestrzęba Kalina, Orłowska Izabela, Opalska Dorota, Piasecka Małgorzata, Stefańska Magdalena, Zaskórska Iwona


Klasa 5 D TB5 – wiercenia poszukiwawcze
Wychowawca: Zenon Czerski

Boś Bogusław, Brodecki Grzegorz, Ciechanowski Marcin, Dąbrowski Grzegorz, Dzierwa Dariusz, Gzella Bartłomiej, Karlak Andrzej, Kotynia Jacek, Krawczak Sebastian, Krezymon Aleksandra, Kujawski Adam, Kuziemka Miłosz, Lewandowski Robert, Łoziak Angelika, Marzęcka Amelia, Momont Winicjusz, Orłowski Jacek, Podgórski Adam, Ptaszyński Marek, Stankiewicz Janusz, Wierszyłowski Jacek, Wenta Robert


Klasa 5 E TB5 – pomiary geodezyjne
Wychowawca: Andrzej Litwin

Aleksiejczyk Tomasz, Ambrozewicz Artur, Bomba Tomasz, Dondalska Alina, Grabowski Tomasz, Jabłoński Wojciech, Kamiński Sebastian, Klotzke Mirosław, Kościuczuk Katarzyna, Krzykalski Wojciech, Lange Karol, Maciejewski Paweł, Makowski Arkadiusz, Sójka Iwona, Szczygielska Anna, Wiącek Marek, Wiczkowski Krzysztof, Zamel Agnieszka, Żmuda-Trzebiatowski Mirosław


Klasa 5 F TB5 – budownictwo
Wychowawca: Małgorzata Pietrzykowska

Bieniasz-Krzywiec Dominik, Błaszkowski Kazimierz, Borski Adam, Bychowski Dariusz, Duda Katarzyna, Frańczak Andrzej, Gieryluk Grzegorz, Grygianiec Artur, Gulcz Dorota, Jabłoński Michał, Kamiński Artur, Kapecki Robert, Knop Andrzej, Krzemińska Beata, Kusiński Paweł, Lemańczyk Tomasz, Machut Maciej, Michalska Magdalena, Nowaczek Aleksander, Nowotniak Dariusz, Piekarczyk Piotr, Popkowski Mariusz, Ruczyński Mariusz, Rychert Wiesław, Sadowski Krzysztof, Samborski Artur, Siwecka Izabela, Stolc Dariusz, Szafek Radosław, Szmigiel Dorota, Wojewoda Krzysztof, Wojtowicz Andrzej, Wolańska Ewa, Zarucki Marcin, Zieliński Marek


Klasa D PSZ – wyposażenie sanitarne budynków
Opiekun: Krystyna Mirska- Chojnacka

Bebel Sebastian, Borko Wojciech, Budzisz Rafał, Kasyna Maciej, Kłopotowski Sławomir, Kopycińska Elżbieta, Kubiak Izabela, Kurdelski Krzysztof, Lewandowska Maria, Maniński Sebastian, Mejer Justyna, Pankiewicz Małgorzata, Pepliński Grzegorz, Tatałaj Piotr, Węgrzynowski Robert


Klasa PSZ Zaoczne- budownictwo ogólne

Fuhrmann Marek, Galuhn Mariusz, Gętkowski Grzegorz, Gościak Krzysztof, Głowienka Mariusz, Hofman Katarzyna, Kaczmarczyk Adam, Kantor Dorota, Karcz Stefan, Komsta Artur, Kowalski Tomasz, Leyk Waldemar, Maciąg Andrzej, Małyj Mariusz, Nieradko Dariusz, Piórkowska Danuta, Pirch Arkadiusz, Segień Przemysław, Sojka Dariusz, Strąk Jacek, Warzbiński Arkadiusz