Absolwenci 1994r

Klasa 3 i – monter instalacji budowlanych
Wychowawca: Piotr Zakrzewski

Bać Artur, Behrendt Sebastian, Bożejewicz Mariusz, Dubowski Tomasz, Gryboś Tomasz, Hinz Mariusz, Kalita Robert, Kapelusz Marcin, Kaszuba Bartłomiej, Kosikowski Daniel, Królak Marcin, Królik Radosław, Laskowski Mirosław, Lemke Krzysztof, Łaszewski Grzegorz, Mączyński Krzysztof, Michalski Marek, Niedźwiecki Grzegorz, Piechota Piotr, Polacki Marcin, Sobczyk Jacek, Tetera Krzysztof, Wojciechowski Adam, Wrzochal Jacek


Klasa 3 m – murarz
Wychowawca: Piotr Zakrzewski

Czaja Rafał, Groszek Krzysztof, Jakubiec Daniel, Janaszak Robert, Janik Andrzej, Kapusta Tomasz, Kuczera Michał, Miąskowski Wojciech, Mielnik Wojciech, Piotrowicz Wojciech, Zawistowski Paweł


Klasa 3 s – stolarz
Wychowawca: Roman Nosek

Bohdan Wojciech, Czaja Wojciech, Deręgowski Maciej, Garlicki Przemysław, Gołembowski Dariusz, Kalisz Adam, Kallas Michał, Kowalczyk Krzysztof, Kukliński Krzysztof, Kulon Tomasz, Nojmiler Sławomir, Nurzyński Grzegorz, Okrój Mirosław, Olech Marcin, Paczek Sławomir, Płomiński Arkadiusz, Szelong Mirosław, Tomaszewski Dariusz, Westphal Grzegorz, Wójcik Jarosław


Klasa 3 sa – stolarz

Baran Krzysztof, Błanek Rafał, Bukowski Mirosław, Formella Piotr, Hancyk Krzysztof, Karło Seweryn, Kmera Rafał, Kreft Tadeusz, Krefta Arkadiusz, Królak Paweł, Kuźmicz Radosław, Mańkowski Krzysztof, Miryn Robert, Owsianko Grzegorz, Rolbiecki Remigiusz, Rutkowski Jarosław, Skowroński Krzysztof, Szadejko Przemysław, Szewczyk Sławomir, Włodarczyk Jordan, Zalewski Tomasz, Zawadzki Mariusz


Klasa III A TB3 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Tadeusz Waśkowski

Czaja Rafał, Górczyński Tomasz, Grunowski Adam, Kamiński Mariusz, Kotłowski Andrzej, Kowalski Grzegorz, Orłowski Marek, Patelczyk Tomasz, Rożek Maciej, Sawicki Robert, Skrzyński Grzegorz


Klasa 5 A TB5 – budownictwo
Wychowawca: Maria Pawlak

Bać Sebastian, Bohdanowicz Marcin, Borkowska Joanna, Borzyńska Anna, Chabrowski Marcin, Chudzik Tomasz, Damps Izabela, Domżalski Andrzej, Gładysz Maciej, Hołowczyc Marcin, Iwonicki Radosław, Karbowniczek Monika, Kempa Tomasz, Konkol Joanna, Kwiatek Mariola, Łopacińska Monika, Małkowski Marcin, Parzuchowski Maciej, Pastuszko Rafał, Piekarski Tomasz, Pieśniakiewicz Bartosz, Piotrowski Aleksander, Płocki Damian, Rosół Piotr, Skórka Adam, Szlosowski Marek, Szwichtenberg Dariusz, Tuszkiewicz Rafał, Wawrzyński Sebastian, Zarzycki Adam, Ząbkiewicz Beata, Zieliński Bartłomiej


Klasa 5 B TB5 – drogi i mosty kołowe
Wychowawca: Janina Walicka

Brzycki Karol, Czaja Katarzyna, Jakimowicz Mariusz, Jereczek Marcin, Kukuła Jarosław, Napiątek Krzysztof, Narwojsz Arkadiusz, Pakur Zbigniew, Richlowski Piotr, Ringwelski Robert, Rybicki Krzysztof, Rytlewski Sławomir, Sobek Michał, Szewczyk Katarzyna, Tabor Zbigniew, Tkaczyk Grzegorz, Trzciński Grzegorz, Wilma Mariusz, Wojciechowski Rafał


Klasa 5 C TB5 – dokumentacja budowlana
Wychowawca: Teresa Bendarowicz

Bartczak Adam, Dąbrowski Andrzej, Goyke Sylweriusz, Górka Jarosław, Gralak Tomasz, Korda Czesław, Kujawa Marcin, Kruszewska Elżbieta, Lesner Iwona, Majewski Bartłomiej, Marzeion Florian, Niewiadomski Tomasz, Nowosadzki Paweł, Osiński Sławomir, Pawski Artur, Podsiadła Małgorzata, Rasielewski Rafał, Saldzień Robert, Surejewska Wioletta, Tuchlska Barbara, Żulewski Mariusz


Klasa 5 D TB5 – dokumentacja budowlana
Wychowawca: Krystyna Martusewicz

Babkiewicz Adam, Bogacka Aneta, Cybulska Marzena, Dering Paweł, Gajęcka Jolanta, Inatlewski Dariusz, Kliszewicz Grażyna, Konkel Bartłomiej, Kozieł Bogumiła, Ługin Robert, Nastalie Mariola, Olbryś Joanna, Prokopowicz Michał, Pyrzak Magdalena, Pytlik Mariola, Setzke Tomasz, Sikorska Beata, Siut Dorota, Skąpski Tomasz, Smeja Marcin, [ – – – – – – – ], Świątek Dariusz, Utnik Zbigniew


Klasa 5 E TB5 – geodezja
Wychowawca: Alina Strzałkowska

Banach Ewa, Baranowska Halina, Bartel Piotr, Cellmer Grzegorz, Czubaczyńska Anna, Derengowska Donata, Drewczyńska Lucyna, Dzięgielewski Piotr, Elend Grzegorz, Jurkiewicz Piotr, Kalsztein Karol, Kloske Barbara, Knopa Tomasz, Kroll Robert, Maliszewski Michał, Markowski Mariusz, Milewicz Marek, Nienartowicz Jacek, Orłowski Tadeusz, Powietrzyński Tomasz, Rąbca Jarosław, Siejka Anna, Sikora Rafał, Smoła Monika, Szostek Sławomir, Ulatowski Bartłomiej, Warzonek Piotr, Wronowski Tomasz, Zieliński Maciej, Ziółkowski Mirosław


Klasa 5 F TB5 – budownictwo
Wychowawca: Elżbieta Szwankowska

Barszcz Renata, Bryła Elżbieta, Cejnóg Paweł, Ćwikałowska Małgorzata, Dawidowicz Piotr, Detlaff Lidia, Drożdż Roman, Ebel Renata, Frelke Sławomir, Gołębiewski Marcin, Jarecki Mariusz, Knot Adam, Landowski Piotr, Leszczyński Piotr, Ligmanowska Barbara, Matysiak Marcin, Miłoś Marcin, Osojca Piotr, Piórkowski Marcin, Puchała Włodzimierz, Sajur Anna, Smug Janusz, Starczewska Tatiana, Stryjewski Marek, Uklejewska Joanna, Wiśniewski Rafał, Wydrowska Jolanta


Klasa PSZ Zaoczne- budownictwo ogólne

Adamczyk Jan, Borycki Marcin, Brzeski Jarosław, Dźwilewski Dariusz, Gigoń Paweł, Edel Dorota, Jakubowicz Lucyna, Kolka Sławomir, Kotas Maciej, Marchwiak Magdalena, Piotrzkowski Krzysztof, Perera Bożena, Przychodzki Adam, Soczomski Dariusz, Szewczuk Władysław, Szmyt Edyta, Szramka – Kowalczyk Brygida, Szpindler Wioletta, Szuta Grzegorz, Talarczyk Krzysztof, Ulenberg Katarzyna, Waryszak Jacek, Wilk Wojciech