Absolwenci 1995r

Klasa 3 i – monter instalacji budowlanych
Wychowawca: Regina Nagler

Domżała Arkadiusz, Liss Waldemar, Obara Tomasz, Piersiak Rafał, Popławski Cezary, Poręba Wojciech, Rabczuk Adam, Ryfa Robert, Szewczuk Rafał, Urbański Robert


Klasa 3 s – stolarz
Wychowawca: Jerzy Jasowicz

Achramowicz Krzysztof, Dąbrzalski Michał, Gorczyński Mariusz, Hanula Paweł, Jóźwiak Grzegorz, Król Robert, Krzyżewski Adam, Muński Michał, Nieradko Krzysztof, Olszewski Artur, Poletajew Piotr, Rzyski Tomasz, Sadowski Sławomir, Stasiak Robert, Sypion Michał, Trzeciak Piotr, Wessel Mariusz, Zaręba Sylwester, Zypper Robert


Klasa 3 sa – stolarz
Wychowawca: Regina Nagler

Bielecki Rafał, Brzozowski Wojciech, Jażdżewski Krzysztof, Karaś Robert, Kowalczyk Marcin, Kowalski Dariusz, Lendasz Marek, Misterkiewicz Artur, Niczyporowicz Konrad, Przybylski Piotr, Skonieczny Jacek, Stefaniszyn Tomasz, Teodorczuk Marek, Truszkowski Maciej


Klasa III A TB3 – budownictwo ogólne
Wychowawca: Henryk Zieńczuk

Agralski Mariusz, Chrulski Marek, Ćwiklik Adam, Fabijańczyk Radosław, Gruchała Roman, Karbowiak Przemysław, Klimek Leszek, Omernik Rafał, Rezmer Andrzej, Słowi Piotr, Walter Rafał, Winiarz Piotr, Wiśniewski Jacek, Wosicki Jacek, Żebrowski Maciej


Klasa III B TB3 – technologia meblarstwa
Wychowawca: Henryk Zieńczuk

Jabłoński Artur, Miler Tadeusz, Skaliński Marek, Zdanko Bartosz


Klasa 5 A TB5 – budownictwo
Wychowawca: Elżbieta Makowiec

Bodakiewicz Grzegorz, Brzyszcz Tomasz, Budzich Artur, Dargacz Dariusz, Gawrach Wojciech, Gilewski Jacek, Górka Bartłomiej, Halicki Jarosław, Jaroszkiewicz Paweł, Jeziorek Marcin, Kipiel Anna, Klaczkowski Radosław, Knopik Grzegorz, Kubanek Jakub, Litka Rafał, Marzec Tomasz,, Mechowski Wojciech, Mudź Bartosz, Oleksiej Andrzej, Olszewki Marek, Piernicki Wojciech, Rutkowski Rafał, Snitko Agnieszka, Sokołowski Jacek, Sumiński Krzysztof, Śliwowski Michał, Tabor Grzegorz, Winnicka Sylwia


Klasa 5 B TB5 – drogi i mosty kołowe
Wychowawca: Jolanta Murawska

Bednarz Maciej, Bereśniewicz Marcin, Bobkowski Radosław, Bronicka Magdalena, Burza Krzysztof, Grzyb Michał, Kawala Adam, Komorowska Elżbieta, Kostencki Witold, Lenczewski Mariusz, Osiński Radosław, Piotrowski Marcin, Smal Karol, Wojnowki Jarosław, Zarembski Jacek, Żebrowski Rafał


Klasa 5 C TB5 – dokumentacja budowlana
Wychowawca: Krystyna Peplińska

Bróż Wojciech, Chuda Monika, Dampc Ryszard, Dubicka Dorota, Fleszar Grzegorz, Formella Łukasz, Grabowska Magdalena, Hałas Dorota, Klafetka Robert, Kołakowska Maria, Kołakowski Leszek, Kowalewska Marzena, Lipka Artur, Liszka Magdalena, Mandycz Dariusz, Mieczkowski Adam, Nowicki Andrzej, Porzuc Michał, Potrykus Wojciech, Rabczuk Dorota, Reguła Sylwia, Richert Dorota, Skobel Katarzyna, Tchórzewska Sylwia


Klasa 5 D TB5 – dokumentacja budowlana
Wychowawca: Urszula Szemplińska

Balicki Mariusz, Figlewska Małgorzata, Gapys Aleksandra, Jankowska Anna, Kajrewicz Julita, Kalinowski Sebastian, Kamińska Marzena, Leszczyńska Małgorzata, Liszkiewicz Iwona, Meyer Roman, Milewska Katarzyna, Modzelewska Katarzyna, Niedbał Sebastian, Śmiechowski Dariusz, Woś Agnieszka, Zakrzewska Aneta, Zienkiewicz Alicja


Klasa 5 E TB5 – geodezja
Wychowawca: Jolanta Bauza

Chudzikiewicz Marek, Dąbrowski Jarosław, Grzenia Adam, Huba Mariusz, Jankiewicz Dagmara, Koper Katarzyna, Korcz Tomasz, Kucharski Bartosz, Kupiec Tomasz, Marciniak Katarzyna, Miszewka Helena, Oworus Piotr, Paruszewki Marek, Polkowki Piotr, Puszko Krzysztof, Sawicki Eugeniusz, Siewert Janusz, Szenk Jarosław, Tubalska Joanna, Wasilewski Dariusz


Klasa 5 F TB5 – budownictwo
Wychowawca: Grażyna Sipowicz

Bierawski Lechosław, Brejwo Maciej, Bruździak Paweł, Bukojemski Piotr, Chrzanowski Dariusz, Grabiński Maciej, Kluz Artur, Krzeptowski Krzysztof, Lignowski Radosław, Łaski Krzysztof, Mazgaj Maciej, Pisanko Marek, Podrażka Paweł, Rąpała Marcin, Rogula Krzysztof, Rokicki Mariusz, Szymiczek Paweł, Trocka Hanna, Zadora Marek


Klasa 5 G TB5 – budownictwo
Wychowawca: Janusz Lubański

Bekulart Adam, Brajczewski Maciej, Brechelka Janina, Gabryszuk Marek, Gibalski Adam, Gołąb Filip, Guzek Łukasz, Heksel Sławomir, Hewusz Krzysztof, Jutrowski Piotr, Kaczmarek Grzegorz, Kalinowski Waldemar, Klawikowski Adam, Kulik Anna, Nawrocki Tomasz, Ryszka Marcin, Rytlewski Krzysztof, Sosnowska Agnieszka, Zdrojewska Izabela


Klasa IV a LZ – ochrona środowiska
Wychowawca: Igor Koreń

Baranowska Małgorzata, Borowa Małgorzata, Bryłowska Monika, Czajkowska Agnieszka, Czech Jarosław, Ćwir Magdalena, Dombrowska Małgorzata, Farbotko Katarzyna, Freda Monika, Gnabasik Iwona, Górska Janina, Grzona Beata, Jakubecka Eliza, Jastrząbek Magdalena, Mazur Aleksandra, Miedziak Monika, Olczyk Ewelina, Omyła Agnieszka, Rzepczyńska Sylwia, Szałkowska Agnieszka, Trzebiatowski Artur, Wasiak Magdalena, Wojciechowski Tomasz, Wypych Marek, Wysocki Piotr, Ziółkowska Małgorzata


Klasa IV c LZ – ochrona środowiska
Wychowawca: Jarosław Cisłowski

Bielicka Inga, Budzińska Patrycja, Cieczko Agnieszka, Ćwikliński Adam, Czerwińska Marta, Dobke Beata, Dzwonkowska Dagmara, Dylągowska Dorota, Fengler Anna, Fijałkowska Ewelina, Fojtuch Maksymilian, Gatz Katarzyna, Glinka Żaneta, Komar Aleksandra, Kopeć Adam, Kułakowska Magdalena, Richert Anna, Urbaniak Katarzyna, Walusiak Agnieszka, Wilczek Katarzyna


Klasa IV d LZ – ochrona środowiska
Wychowawca: Alina Jarosz

Adamska Barbara, Dziengo Monika, Frieske Magdalena, Furmanek Justyna, Gumowska Monika, Holc Monika, Janiak Jolanta, Lesman Barbara, Liss Marzena, Maciejewska Marta, Maksyśko Bartłomiej, Miesieńko Katarzyna, Modzelewska Sylwia, Niewiadomski Marcin, Pawlak Katarzyna, Piekarska Katarzyna, Pranschke Aleksandra, Prudzienica Aleksandra, Rutkiewicz Monika, Sawacka Magdalena, Szostak Małgorzata, Szymichowska Iwona, Szynglewska Monika, Tkaczyk Izabela, Wensław Rafał, Ziółko Łukasz


Klasa PSZ Zaoczne- budownictwo ogólne

Audiejus Wojciech, Błaszczyk Tadeusz, Cyrzan Sławomir, Jac – Toporska Beata, Jaworski Jarosław, Kaźmierczak Karol, Kątski Michał, Kroplewski Kamil, Karczewski Marek, Kowalczyk Ewa, Litwin Henryk, Lisek Piotr, Łyjak Katarzyna, Mysłakowska Ewa, Młyński Mariusz, Paszylak Daniel, Roszkowska Aneta, Sędecka Wioletta, Szymichowski Tomasz, Skałdanowski Krzysztof, Toporski Andrzej, Wróbel Stanisław, Żmudzki Rafał