Absolwenci 1996r

Klasa 3 s – stolarz
Wychowawca: Henryk Zieńczuk

Bińczak Rajmund, Cytawa Adam, Danielewicz Krzysztof, Gaj Dominik, Holc Bartłomiej, Jagliński Paweł, Jankowski Andrzej, Juniewicz Zbigniew, Juszczyk Paweł, Kozikowski Marcin, Kraszewski Piotr, Ligman Wacław, Linstedt Marek, Mulawa Daniel, Pankiewicz Paweł, Poznański Bartosz, Piątek Marek, Roelle Michał, Romanowski Marek, Skonka Marcin, Sobecki Tomasz, Sobusiak Leszek, Steffanowski Wojciech, Wszelak Arkadiusz, Zagraba Marcin, Zieliński Marcin


Klasa 3 sa – stolarz
Wychowawca: Krystyna Martusewicz

Anioł Artur, Bartnicki Marcin, Brzozowski Roman, Czerwiński Jacek, Ćwikliński Mariusz, Domański Piotr, Dronżek Leszek, Dudalski Marcin, Gohr Tomasz, Jacak Tomasz, Jajeśniak Mariusz, Jasiński Arkadiusz, Jędrzejewski Mariusz, Koluch Dawid, Kozłowski Andrzej, Miąszkiewicz Krzysztof, Modzelewski Andrzej, Pelowski Adrian, Ragan Paweł, Rainko Marcin, Sadowisk Marcin, Stasia Marek, Sus Sławomir, Tymiński Daniel, Wenta Marcin, Wiśniewski Michał, Woldach Daniel


Klasa 5 A TB5 – budownictwo
Wychowawca: Teresa Bendarowicz

Baworski Wojciech, Brakowski Marek, Dąbrowski Andrzej, Flis Jakub, Galiński Adam, Jagodziński Radosław, Jasiński Wojciech, Juszczak Michał, Kołakowski Michał, Konieczna Renata, Krym Arkadiusz, Lamparska Magdalena, Motyl Piotr, Mróz Grzegorz, Precz Arkadiusz, Suska Maciej, Wencel Daniel, Woźniak Tomasz, Zieńczuk Piotr


Klasa 5 B TB5 – drogi i mosty kołowe
Wychowawca: Janina Walicka

Buczkowska Agnieszka, Cywiński Michał, Dziechciński Maciej, Gorzkowski Artur, Gosk Dariusz, Heimowski Zenon, Jezierski Krzysztof, Kosecka Izabela, Krefta Piotr, Nagel Bartłomiej, Roguski Dawid, Sibiga Michał, Sulewski Rafał, Szuta Jacek, Wierzbicki Marcin


Klasa 5 C TB5 – dokumentacja budowlana
Wychowawca: Janina Walicka

Birna Aleksandra, Czaja Hanna, Czyżewski Marcin, Dwojakowski Marcin, Hewelt Rafał, Kowalski Rafał, Laskowaska Anna, Mach Rafał, Mańkowski Sebastian, Miatkowski Tomasz, Mikiewicz Agnieszka, Romanik Joanna, Szulc Marzena, Taras Marian, Tusk Barbara, Warchoł Aleksandra


Klasa 5 D TB5 – dokumentacja budowlana
Wychowawca: Danuta Gorzelańska

Czerwińska Mirosława, Gołąbek Arleta, Gugniewicz Anna, Hibner Wojciech, Kapińska Joanna, Kos Tomasz, Lignowska Anna, Liszewska Anita, Marcinkiewicz Agnieszka, Naguszewska Kamila, Nasieniewska Dorota, Plaskota Mariola, Plotzke Anna, Proszowska Magdalena, Rajchert Patrycja, Sikora Adam, Sikorska Marta, Słubik Magdalena, Sosnowska Marzena, Tobiasz Mariusz, Wasiluk Małgorzata, Wróbel Dariusz, Wydrowska Mirosława, Zabrocka Dorota


Klasa 5 E TB5 – geodezja
Wychowawca: Anna Dobrzańska

Bekier Sebastian, Biernat Tomasz, Drawc Wioletta, Elend Janusz, Formela Daniel, Guzek Ireneusz, Mrówka Robert, Ryczek Arkadiusz, Smorągiewicz Jacek, Wesołowski Tomasz, Wiącek Grzegorz, Woźny Rafał, Żabiński Piotr


Klasa 5 F TB5 – budownictwo
Wychowawca: Anna Dobrzańska

Bieszk Aleksandra, Brzozowska Agnieszka, Czyż Grzegorz, Freda Włodzimierz, Gołuński Fabian, Jabłoński Paweł, Klimek Sebastian, Kropielnicki Adam, Kuczyński Szymon, Łukaszczyk Aleksander, Maćkowiak Krzysztof, Michalski Adam, Michalski Bartosz, Wachnicki Paweł, Wendt Arkadiusz


Klasa 5 G TB5 – budownictwo
Wychowawca: Ludmiła Brańska

Ackermann Izabela, Balcerzak Wojciech, Bielecka Katarzyna, Dobecki Sebastian, Dykta Wojciech, Frankowski Krzysztof, Gładszy Adam, Góra Magdalena, Krause Rafał, Kubiak Krzysztof, Lesner Artur, Łukasiak Mariusz, Markowski Krzysztof, Misa Monika, Nowacka Joanna, Ostrowski Radosław, Rossal Artur, Stępień Andrzej


Klasa 5 H TB5 – budownictwo
Wychowawca: Jolanta Murawska

Babicki Krzysztof, Bohatkiewicz Michał, Brzęczek Marzena, Domska Anna, Dudarew Paweł, Frąszczak Wioletta, Gładszy Wojciech, Jeznach Grzegorz, Kałowski Rafał, Kowalczyk Krzysztof, Kowalski Michał, Laskowski Tadeusz, Nastrożny Marcin, Nowicki Michał, Ruciński Arkadiusz, Rzeszotowski Andrzej, Umiński Karol, Żołnowski Waldemar


Klasa IV a LZ – ochrona środowiska
Wychowawca: Halina Spychała

Adamczyk Agata, Bartrzak Aneta, Boryszewska Dorota, Branecki Paweł, Ceglarska Andżelika, Cielesz Hanna, Dombrowski Robert, Dubanowska Dorota, Głuszek Bartłomiej, Górna Justyna, Grabowska Aleksandra, Juńska Izabela, Kamińska Anna, Kołodziejski Maciej, Kunca Marta, Labudda Alina, Lipka Justyna, Orlikowska Justyna, Paszkiewicz Marcin, Pogonowska Urszula, Sałek Patrycja, Stefańska Agnieszka, Szawlińska Monika, Szkopińska Iwona, Wójcik Adam, Zaborowska Joanna, Zaniewska Izabela


Klasa IV b LZ – ochrona środowiska
Wychowawca: Alina Suchomska – Chabior

Borucka Aleksandra, Chołociński Tomasz, Dziwisz Marta, Gorczyńska Oliwia, Grabowski Sławomir, Jakubowska Katarzyna, Karpińska Anna, Klebba Karolina, Kosmalski Grzegorz, Kotłowski Tomasz, Kozłowski Daniel, Kudeń Joanna, Maj Magdalena, Marciniak Monika, Mazanowska Justyna, Miotk Mariusz, Motowidło Maciej, Pajewska Aleksandra, Pierzchała Hanna, Rompca Magdalena, Walczak Małgorzata, Walczukiewicz Dorota, Żynda Beata


Klasa IV c LZ – ochrona środowiska
Wychowawca: Marian Lijewski

Dudkowska Anna, Frąszczak Karolina, Karolak Tomasz, Kukałowicz Iwona, Lis Marcin, Mankiewicz Agnieszka, Michta Bernadeta, Miler Jarosław, Nawrocki Sebastian, Paluch Arleta, Radko Joanna, Samp Dawid, Skawińska Dorota, Skulski Marcin, Słowikowska Aleksandra, Susmarska Blanka, Szarmach Joanna, Tomaszewska Aneta, Weiss Ewa, Wicka Beata, Ziemnicka Patrycja


Klasa PSZ Zaoczne- budownictwo ogólne

Bis Kazimierz, Błyskal Edyta, Błyskal Grzegorz, Busz Sylwia, Borys Dorota, Brytan Aleksandra, Bugajski Wojciech, Ferra Ewa, Koszczyc Maciej, Kohnke Krystian, Kwiatkowski Jan, Klein Daniel, Krzysztofiak Janusz, Łaski Mirosław, Makoś Marcin, Marciniak Dariusz, Popiołek Kamil, Styk Edward, Wawrzyniak Marek


Klasa PSZ Zaoczne- wyposażenie sanitarne budynków

Baumert Marcin, Bach Janusz, Krzewski Jacek, Kobiela Wojciech, Lessnau Witold, Piotrowski Krzysztof, Sikorski Andrzej