Absolwenci 1997r

Klasa 3 s – stolarz
Wychowawca: Piotr Zakrzewski

Bela Rafał, Borowski Robert, Brzeziński Jarosław, Byczek Marcin, Czekała Sebastian, Czerniak Sylwester, Gański Grzegorz, Grodzki Jacek, Guziński Arkadiusz, Horn Sebastian, Jagielski Adam, Jarząbkiewicz Michał, Kurzętkowski Sebastian, Müller Krzysztof, Mirau Michał, Mizerek Wojciech, Niemczyk Krzysztof, Pielichowski Marcin, Piwowarek Jacek, Pindel Sylwester, Przerada Dawid, Sarnowski Sebastian, Sobota Jacek, Struk Czesław, Świerżewski Michał, Szprada Maciej, Wójcik Leszek, Wróblewski Jarosław


Klasa III B TB3 – meblarstwo

Bartkowiak Krzysztof, Garlicki Przemysław, Kallas Michał, Krefta Arkadiusz, Miryn Robert, Olech Marcin, Płomiński Arkadiusz, Tomaszewski Dariusz, Wójcik Jarosław


Klasa 5 A TB5 – budownictwo
Wychowawca: Ewa Pochyluk

Abramek Arkadiusz, Bardo Adam, Buszke Łukasz, Byczkowska Sylwia, Cybruch Krzysztof, Drózd Tomasz, Fordoński Paweł, Joksz Piotr, Karczmarek Dawid, Kiełb Arkadiusz, Kwiatkowski Rafał, Leman Celina, Leman Marcin, Marczak Monika, Mądraszewski Dariusz, Orczakowska Beata, Pacyński Radosław, Pałasz Sławomir, Początek Monika, Śniecikowski Mariusz, Tyrtania Robert, Woliński Jacek, Ziółkowski Michał


Klasa 5 C TB5 – dokumentacja budowlana
Wychowawca: Anna Wrzesińska

Cichosz Marcin, Duma Krzysztof, Grabski Michał, Hul Radosław, Pronobis Piotr, Seroka Jerzy, Szczygłowska Marta, Śpiewak Monika, Tederko Lucyna, Trojanowska Joanna, Zdanowicz Jacek


Klasa 5 E TB5 – pomiary geodezyjne
Wychowawca: Anna Wrzesińska

Baczyński Jacek, Banaś Marcin, Cichy Marcin, Domian Mirosław, Goliński Waldemar, Kupidura Przemysław, Lisakowski Rafał, Maliszewski Krzysztof, Stejek Maciej, Stępnik Mariusz, Szczemier-Szczemierski Adam, Szymański Leszek, Żochowski Przemysław


Klasa 5 F TB5 – budownictwo
Wychowawca: Bożena Dawidowicz

Błaszczyk Leszek, Bona Michał, Borcuch Michał, Buraczewski Paweł, Czerwiński Marcin, Gołuchowski Marcin, Górski Sławomir, Gzella Dawid, Jankowski Wojciech, Jasiński Marcin, Jaworski Piotr, Kapiński Tomasz, Karbowiak Piotr, Kawa Marcin, Kiełbasa Krzysztof, Korpacki Piotr, Kortas Mariusz, Mielewczyk Tomasz, Oleksak Marcin, Pieńkowski Piotr, Roczkowski Krzysztof, Rygielski Adam, Wanke Wojciech, Waś Tomasz


Klasa 5 G TB5 – budownictwo
Wychowawca: Barbara Grodzicka

Biesek Radosław, Cwalina Adam, Czyżewski Daniel, Ebel Edyta, Gołaszewski Grzegorz, Jeznach Łukasz, Klasicki Maciek, Kozikowski Wojciech, Kurdziel Rafał, Laskowski Marcin, Mach Sebastian, Matejowski Piotr, Modzelewski Tomasz, Pater Przemysław, Przewoski Marcin, Skonieczny Daniel, Smolnik Krzysztof, Socha Rafał, Stryganek Rafał, Sztybor Paweł, Szyca Sławomir, Tederko Waldemar, Weigelt Arkadiusz, Wierciński Krzysztof


Klasa IV a LZ – ochrona środowiska
Wychowawca: Ewa Przychodzeń

Andrzejewski Andrzej, Bizewska Anita, Borysewicz Bartłomiej, Ciurkowski Michał, Czarkowski Tomasz, Gołębiewska Agnieszka, Ignatowicz Andrzej, Jaroń Joanna, Klonowska Agnieszka, Kornowska Kinga, Laskowska Katarzyna, Marczuk Andrzej, Ołdakowski Jacek, Pawłowska Joanna, Pejganowicz Ewa, Rąbca Beata, Rompczyk Danuta, Sawicka Monika, Sokołowski Sławomir, Starczewska Agnieszka, Szuma Aleksandra, Szymańska Aleksandra, Włodarczyk Krystian


Klasa IV b LZ – ochrona środowiska
Wychowawca: Zofia Korneluk – Jagielska

Bielicki Piotr, Borucki Marek, Chorzewska Iwona, Górska Anna, Juchniewicz Magdalena, Kaczyńska Katarzyna, Kopczyńska Sylwia, Kowalewska Renata, Liszkiewicz Agnieszka, Ludwin Ernest, Mamza Agnieszka, Marszałkowska Agnieszka, Narloch Anna, Pietreniak Sylwia, Serocka Joanna, Wójcik Aleksandra, Złocki Paweł


Klasa A PSZ – budownictwo ogólne
Wychowawca: Małgorzata Pietrzykowska

Borzyszkowski Arkadiusz, Czarnecki Krystian, Jabłkowska Agnieszka, Kaczmarek Adam, Lesner Marek, Szatkowski Sławomir, Wiązowski Maciej, Wojciech Tomasz, Żurawiecki Tomasz


Klasa PSZ Zaoczne- budownictwo ogólne

Bieszka Adam, Czajkowski Tomasz, Cirocki Seweryn, Dompke Jerzy, Grybek Beata, Grabański Grzegorz, Hebel Zenon, Kaszuba Bartosz, Leszcz Stanisław, Marchel Wojciech, Matejczyk Adriana, Myśliński Mieczysław, Marzejon Roman, Miler Tadeusz, Pontus Jan, Rozkwitalski Jędrzej, Rogowski Rafał, Reppel Witold, Szymborowska Roksana, Szatrowska Alicja, Sylka Grzegorz, Zielińska Magdalena


Klasa PSZ Zaoczne- wyposażenie sanitarne budynków

Bruździński Zbigniew, Gumoś Grażyna, Januć Mariusz, Konefał Waldemar, Kukawka Krzysztof, Krzymowski Krzysztof, Ptach Marcin, Sikora Czesław