Absolwenci 1998r

Klasa 3 s – stolarz
Wychowawca: Jerzy Jasowicz

Ałanowski Marcin, Butowski Mariusz, Dadański Tomasz, Damaszka Jarosław, Dekar Marcin, Faryński Sebastian, Hallmann Dawid, Kujawa Andrzej, Kuszka Bartłomiej, Ludwicki Marcin, Majchrzak Mariusz, Muński Marcin, Stasiewicz Marcin, Stromski Marcin, Szachraj Rafał, Sychta Kamil, Wójtowicz Grzegorz, Wianecki Sławomir


Klasa 5 A TB5 – budownictwo
Wychowawca: Barbara Kwaśniewska

Balcerzak Aleksandra, Bekulatr Sylwia, Bluma Tomasz, Buchta Artur, Bujak Sławomir, Chojnacki Tomasz, Formella Michał, Gutowski Marcin, Janaczyk Przemysław, Kowalski Grzegorz, Kraszewski Tomasz, Kwidzinski Cezary, Liszka Agnieszka, Łepkowska Agnieszka, Nowak Beata, Pełka Błażej, Piechnik Łukasz, Puszcz Paweł, Ratowski Tomasz, Tuszkowski Jacek, Urmański Bartłomiej, Wojtczak Dariusz, Zarzycki Michał


Klasa 5 C TB5 – dokumentacja budowlana
Wychowawca: Barbara Nagucka

Baranek Anna, Borowiec Agnieszka, Cebula Tadeusz, Dulleck Apolinary, Herrmann Cezary, Kołacz Karolina, Kopeć Beata, Kotynia Wojciech, Krefta Katarzyna, Kurdziałek Aneta, Lipska Ewa, Markowc Katarzyna, Neumann Tomasz, Pawlaczy Arkadiusz, Pilarski Robert, Szmidt Ryszard, Szostak Agnieszka, Szuścicka Katarzyna, Waszkiewicz Aleksandra, Wawrzyniak Aneta, Wiśniewski Piotr, Wyczółkowska Katarzyna, Zarychta Marcin


Klasa 5 E TB5 – pomiary geodezyjne
Wychowawca: Barbara Zawadzka

Andryszak Bartosz, Belgrau Katarzyna, Drogosz Piotr, Formela Maciej, Grabowski Dominik, Hybza Maciej, Kass Agnieszka, Lis Piotr, Łangowski Przemysław, Mazurek Krzysztof, Pietrucha Dawid, Pławska Anna, Prengel Radosław, Radtke Katarzyna, Strzałkowski Paweł, Stykuć Sebastian, Tatarynowicz Paweł, Zielerowicz Łukasz


Klasa 5 G TB5 – budownictwo
Wychowawca: Małgorzata Pietrzykowska

Chaber Ireneusz, Kępiński Andrzej, Komornicki Józef, Kurzawki Tomasz, Kwaśnik Tomasz, Lech Marcin, Miszewski Rafał, Rakowski Krzysztof, Skowron Sylwester, Sołtysik Sebastian, Templer Grzegorz, Zakrzewski Przemysław, Zaniewski Szymon, Zembrzuski Marcin


Klasa A PSZ – budownictwo ogólne
Wychowawca: Danuta Gorzelańska

Arendt Mariola, Dąbrowski Piotr, Glaza Patrycjusz, Holc Monika, Jasiński Rafał, Kołodziejczak Agata, Kowalski Maciej, Krajewska Ewelina, Martynowicz Justyna, Muziński Piotr, Płaczek Łukasz, Pronin Andrzej, Próchnicki Krzysztof, Szadziun Magdalena, Sztanderski Wojciech, Szumowski Waldemar, Uthof Małgorzata


Klasa D PSZ – drogi i mosty kołowe
Wychowawca: Wiesława Strugała

Konowalski Marcin, Kozioł Arkadiusz, Lesner Wojciech, Misiak Przemysław, Nowosiak Piotr, Poninkiewicz Marcin, Pryczkowski Adam, Szyszło Tomasz, Tempski Marcin, Trąbiński Maciej, Waloszewski Tomasz


Klasa PSZ Zaoczne- budownictwo ogólne

Bergański Tomasz, Bianga Michał, Borkowski Piotr, Bolin Daniel, Butowski Mariusz, Dąbek Daniel, Duffek Andrzej, Grygorowicz Zbigniew, Groenke Sławomir, Jeszka Adam, Klein Marcin, Kluwa Wiesław, Kunikowski Marek, Labuda Zbigniew, Lankamer Adam, Lewandowski Michał, Machnikowski Jacek, Munder Krzysztof, Neubauer Witold, Pożarowszczyk Tomasz, Penkowski Andrzej, Rogowski Andrzej, Sakowicz Bartłomiej, Szpręga Michał, Szweda Ireneusz, Szymański Marek, Wieliczko Roman, Wolski Artur, Wysocki Marcin