Absolwenci 1999r

Klasa 3 i – monter instalacji budowlanych
Wychowawca: Regina Nagler

Bianga Sebastian, Ceterowski Łukasz, Detlaf Dariusz, Fangrat Mariusz, Formella Rafał, Gerono Łukasz, Jochem Zbigniew, Kasprzak Michał, Klimas Krzysztof, Kotłowski Krzysztof, Kowalski Marcin, Kwiecień Marcin, Malak Rafał, Michalski Karol, Piątkowski Marcin, Scheibe Damian


Klasa 3 s – stolarz
Wychowawca: Danuta Gorzelańska

Bendykowski Damian, Bielawski Jarosław, Błaszczyk Leszek, Czerwiński Bogdan, Dziedzic Bartosz, Gołębiowski Jarosław, Kostrzewski Łukasz, Kucharski Michał, Makara Łukasz, Orzechowski Dariusz, Pawelec Dariusz, Schröder Michał, Szubert Arkadiusz, Toczek Piotr, Zoszczak Przemysław


Klasa 3 sa – stolarz
Wychowawca: Wanda Kołodziejczak

Banaś Grzegorz, Bauer Grzegorz, Bulczak Arkadiusz, Ciążyński Wojciech, Głogowski Robert, Koc Łukasz, Komorowski Marcin, Kot Krzysztof, Kusz Patryk, Kwasowiec Andrzej, Łabuz Piotr, Motyka Marcin, Naumowicz Piotr, Przewoski Mariusz, Sałata Mariusz, Słupczewski Artur, Szamański Maciej, Wróbel Łukasz, Wróbel Robert, Zarembski Sławomir, Żółtowski Łukasz


Klasa III B TB3 – meblarstwo
Wychowawca: Henryk Zieńczuk

Cytawa Adam, Domański Piotr, Dudalski Marcin, Geisler Wiesław, Jajeśniak Mariusz, Juszczyk Paweł, Kozłowski Tomasz, Miąszkiewicz Krzysztof, Mulawa Daniel, Pisarski Dariusz, Ragan Paweł, Rainko Marcin, Sadowski Sebastian, Sobusiak Leszek, Sus Sławomir, Trawiski Marcin,, Tymiński Daniel, Wiśniewski Michał, Wojda Waldemar, Wszelak Arkadiusz, Zieliński Marcin


Klasa 5 A TB5 – budownictwo
Wychowawca: Maria Pawlak

Babiak Maciej, Bińkowski Sebastian, Fiałkowski Łukasz, Hewelt Marcin, Jaszczuk Paweł, Kleban Adam, Klein Rafał, Lipkowski Paweł, Majewski Stanisław, Mikielanis Izabela, Misztal Krzysztof, Niemyjska Agnieszka, Orzeł Piotr, Pankiewicz Tomasz, Pawlus Tomasz, Pawłowski Dariusz, Pepliński Marcin, Piekarski Daniel, Plutowski Adam, Polak Grzegorz, Przystawko Grzegorz, Rogala Ryszard, Różański Piotr, Rutkowski Zbigniew, Stosik Leszek, Świeczkowski Adam, Wrzosek Marcin, Wysoki Mariusz, Zawadzki Bartłomiej


Klasa 5 E TB5 – pomiary geodezyjne
Wychowawca: Barbara Zawadzka

Czudzinowicz Wojciech, Fusiara Artur, Kalinowski Piotr, Kiczorowski Andrzej, Kiereś Michał, Kokalski Wojciech, Królak Wojciech, Krucha Agnieszka, Manias Michał, Modrzewski Jacek, Pauś Piotr, Puchalska Elżbieta, Rozińska Maja, Seroka Paweł, Świąder Grzegorz, Wirkowski Marek, Zalewski Witold, Żuchaj Tomasz


Klasa IV a LZ – pracownik administracyjno – biurowy
Wychowawca: Krystyna Martusewicz

Brzozowska Monika, Ciesielska Anna, Durlik Anna, Frąckiewicz Monika, Gajtkowska Ewelina, Jaje Joanna, Jaros Sylwia, Kalwińska Katarzyna, Kosecka Monika, Kowalska Karolina, Kozłowska Karolina, Maciejewska Dorota, Michalewicz Jolanta, Oliwa Agnieszka, Pek Tomasz, Piechowska Anna, Rogowska Magdalena, Sarnowska Katarzyna, Siemińska Anna, Trędewicz Magdalena, Turo Żaneta


Klasa A PSZ – budownictwo ogólne
Wychowawca: Barbara Grodzicka

Baranowska Małgorzata, Chludziński Michał, Dybowski Michał, Fyrgon Sebastian, Galle Łukasz, Kapuściński Artur, Kurzawa Joanna, Lehmann Marta, Maj Michał, Pażucha Norbert, Piórczyńska Beata, Rzepczyński Dariusz, Samp Jakub, Sobociński Rafał, Suchorska Beata, Szlachcikowski Maciej, Szuta Mariusz


Klasa PSZ Zaoczne- budownictwo ogólne
Opiekun: Małgorzata Pietrzykowska

Beyl Wioletta, Flisik Tomasz, Grodzki Robert, Hermann Andrzej, Herman Dariusz, Hinc Adam, Jeziorski Jarosław, Kalinowska Monika, Kędra Dariusz, Kulik Bernadetta, Małkiewicz Andrzej, Matwiejszyn Hanna, Mentek Piotr, Palimąka Daniel, Skwierawska Maria, Sobczak Michał, Szulc Tomasz, Wenta Zbigniew, Wójcik Monika, Zoellmer Tomasz