Absolwenci 2000r

Klasa 3 i SZ – monter instalacji budowlanych
Wychowawca: Jolanta Bauza

Czarnecki Dariusz, Gołębiewski Sylwester, Iliminowicz Piotr, Kłosek Zbigniew, Kowalczyk Krzysztof, Łajewski Sebastian, Markiewicz Artur, Nowakowski Beniamin, Ostrowski Krzysztof, Partyko Krystian, Warchoł Sebastian


Klasa 3 s SZ – stolarz
Wychowawca: Jolanta Bauza

Ajchner Robert, Bieszke Sławomir, Dukalski Przemysław, Fritza Tomasz, Gigiel Piotr, Jakusz Rafał, Kaczmarek Tomasz, Kaszubowski Piotr, Kellmann Adam, Kosik Arkadiusz, Kujda Jacek, Labuda Sebastian, Montowski Tomasz, Pachocki Michał, Półjanowski Paweł, Rebiszka Paweł, Rećko Sławomir, Robakowski Janusz, Sailer Robert, Szamocki Adam, Szumotalski Ryszard, Szuścicki Radosław, Szymański Adam, Zypper Marcin


Klasa 5 A TB5 – budownictwo
Wychowawca: Grażyna Sipowicz

Chyła Michał, Domachowska Marta, Dzióbek Barbara, Freda Grzegorz, Gołota Paweł, Grabowski Daniel, Grota Jarosław, Jaworek Bartosz, Kulesza Szymon, Łebek Łukasz, Mikiewicz Bartosz, Nieczogłomski Bartosz, Nonna Wojciech, Piatowski Michał, Pustkowski Szymon, Sitko Artur, Stępień Paweł, Urbańczyk Dariusz, Walaszczyk Tomasz, Wyrzykowski Rafał, Zakrzewski Maciej


Klasa 5 B TB5 – drogi i mosty kołowe
Wychowawca: Jolanta Bauza

Adrychowski Krystian, Butrym Łukasz, Chmieliński Dariusz, Czarnecki Jakub, Derencz Marek, Fąs Piotr, Gesek Paweł, Potrykus Krzysztof, Przybysz Jacek, Roman Paweł, Tyda Adam, Wnuk Marcin


Klasa 5 E TB5 – pomiary geodezyjne
Wychowawca: Konstanty Woś

Bieńkowska Dorotka, Brodziński Łukasz, Burakowska Magdalena, Derek Tomasz, Dygowska Beata, Gołembowski Łukasz, Grządziela Łukasz, Karpiński Adam, Kmiecik Michał, Kobiela Karol, Krupiński Jan, Kucharski Łukasz, Lemieszek Andrzej, Marszałkowska Dorota, Pawłowska Patrycja, Piask Przemysław, Princ Grzegorz, Puchalski Kamil, Rekść Paweł, Siemionko Tomasz, Skorowski Bartłomiej, Składanowski Piotr, Wendt Tomasz, Wróbel Adam, Zając Dariusz


Klasa IV a LZ – pracownik administracyjno – biurowy
Wychowawca: Halina Spychała – Betka

Bajda Elżbieta, Banach Magdalena, Bugalska Magdalena, Cierlicka Aleksandra, Dąbrowska Agata, Dziekan Anna, Koperska Katarzyna, Kulesza Dorota, Lis Anna, Mazurek Karolina, Orczykowska Jolanta, Ossowska Anna, Pachuc Beata, Piżewski Robert, Rossa Monika, Sarnowska Małgorzata, Stankiewicz Renata, Syroka Olga, Szkoda Małgorzata, Śmigielska Dorota, Trykowska Izabela, Wysocka Anna


Klasa IV b LZ – pracownik administracyjno – biurowy
Wychowawca: Teresa Bendarowicz

Achramowicz Magdalena, Bartczak Agata, Czyż Agnieszka, Dembowska Joanna, Deręgowska Anna, Dzierżanowska Justyna, Grzonkowska Elżbieta, Iglińska Aleksandra, Ignaszewska Sylwia, Kaim Aneta, Kiedrowska Joanna, Krawczyk Monika, Kreft Jolanta, Kurczewska Monika Lenga Monika, Mazur Monika, Młodożeniec Beata, Najdychor Ilona, Narewska Małgorzata, Paprocka Agnieszka, Potulska Monika, Pykało Monika, Radzio Maria, Splitt Anna, Talmon Joanna, Tylman Dominika, Walentynowicz Sylwia


Klasa A PSZ – budownictwo ogólne
Wychowawca: Barbara Nagucka

Czapa Arletta, Ćwiertnia Kamil, Hasa Bartłomiej, Kacprzak Robert, Kleina Szymon, Kuptz Marcin, Maszner Szymon, Porafianowicz Szymon, Piątek Tomasz, Rudowski Michał, Tokarczyk Tomasz, Woźnowski Paweł Szkoła Policealna – zaoczna Bogdańska Anna, Fryza Józef, Furman Ewa, Grybek Jakub, Kirsz Krzysztof, Kleinschmidt Artur, Konkel Roman, Kuchta Michał, Kuczkowski Marek, Leska Agnieszka, Lis Grzegorz, Makurat Bartosz, Markowski Marcin, Okoniewski Dariusz, Plichta Zbigniew, Potratzka Żaneta, Stankowski Piotr, Szumiński Michał, Talaśka Remigiusz, Windorpska Aleksandra, Wójcik Jacek, Wróbel Marcin, Wysocki Piotr