Absolwenci 2001r

Klasa 3 i SZ – monter instalacji budowlanych
Wychowawca: Janusz Lubański

Araźny Marek, Bobrowski Paweł, Chabowski Paweł, Dubiński Tomasz, Dyl Waldemar, Klary Tomasz, Koprowski Paweł, Meyer Krzysztof, Pinkowski Krzysztof, Rembiszewski Dominik, Rogórz Karol, Skolimowski Paweł, Słowikowski Sylwester, Sieniek Marek, Szopiński Grzegorz, Wendt Maciej


Klasa 3 s SZ – stolarz
Wychowawca: Janusz Lubański

Bachusz Marcin, Bliźniuk Przemysław, Czajka Krzysztof, Dolata Krzysztof, Grabarczyk Krzysztof, Herman Dariusz, Jarzyński Krzysztof, Jaśkiewicz Adam, Jeliński Piotr, Karaś Szymon, Matlak Grzegorz, Oryl Przemysław, Rozbicki Maciej, Wróbel Szymon, Wojciechowski Adam, Zoszczak Sławomir, Żyłko Mariusz


Klasa 5 A TB5 – budownictwo
Wychowawca: Aleksandra Mazur

Arszyński Paweł, Baranowski Cezary, Bedra Mariusz, Brocki Marcin, Dmowski Piotr, Duszyński Adrian, Grochowski Bartosz, Kohnke Tomasz, Kozłowski Artur, Kraus Marcin, Kreft Patryk, Markowski Piotr, Michalski Tomasz, Miotk Przemysław, Osowski Lucjan, Pietruch Marcin, Pigłowski Ryszard, Pocheć Paweł, Samborski Robert, Spandowski Piotr, Tuszkowski Łukasz, Winklas Przemysław, Wudkiewicz Mariusz, Żuchowski Paweł


Klasa 5 B TB5 – drogi i mosty kołowe
Wychowawca: Alina Suchomska – Chabior

Aliński Bartosz, Cerowska Magdalena, Głuchowski Paweł, Jarząbek Krzysztof, Kapiński Sławomir, Kolasa Łukasz, Kozioł Michał, Makarewicz Waldemar, Młodzianowski Paweł, Nosidlak Piotr, Spłocharski Rafał, Suchorski Leszek, Szuta Grzegorz, Wawruch Bartłomiej, Weiss Adam, Wróbel Michał


Klasa 5 E TB5 – pomiary geodezyjne
Wychowawca: Teresa Bendarowicz

Barański Bartosz, Bielska Aleksandra, Celej Mariusz, Chojdak Robert, Duliniec Bartosz, Fyda Bartłomiej, Górski Roman, Hering Michał, Kluczyński Sebastian, Korpacki Adam, Krajewski Maciej, Krawczak Sebastian, Kruk Oskar, Łangowski Arkadiusz, Makieła Michał, Michna Anna, Misztal Bartłomiej, Pęcak Małgorzata, Radomski Mariusz, Rotomski Krzysztof, Sarnek Tomasz, Siewert Paweł, Strzępka Tomasz, Stenka Łukasz, Utko Seweryn, Waleśkiewicz Tomasz, Wawrzkowicz Justyna, Zembrzuski Karol


Klasa IV a LZ – pracownik administracyjno – biurowy
Wychowawca: Zofia Korneluk – Jagielska

Baziuk Bartosz, Błoch Renata, Charenza Małgorzata, Czarny Gabriela, Drózd Krzysztof, Halman Monika, Jagaczewska Anna, Jakubek Aleksandra, Kowalska Katarzyna, Kowalik Marta, Łangowska Sylwia, Pola Ewa, Poziemska Karolina, Sikorska Karolina, Steinke Katarzyna Strzępek Mirosława, Tokarska Karolina, Trochowska Agnieszka, Wenda Patrycja, Wińska Anna, Wojcieszek Anna


Klasa IV b LZ – pracownik administracyjno – biurowy
Wychowawca: Ewa Przychodzeń

Banaszczyk Katarzyna, Bogacka Monika, Dawczak Agnieszka, Kleybor Edyta, Komasińska Anna, Kucharuk Anna, Lider Izabela, Moskwa Monika, Nowak Elżbieta, Parysek Agnieszka, Romanek Magdalena, Różyńska Gabriela, Szermuszyn Monika, Szopińska Katarzyna, Szupryczyńska Barbara, Świeczkowska Anna, Wichrowska Patrycja


Klasa IV c LZ – pracownik administracyjno – biurowy
Wychowawca: Maria Pawlak

Cherek Magdalena, Daszkowska Dorota, Formella Jolanta, Gorlik Karolina, Górska Kamila, Haftka Emila, Kochanowska Ewa, Kościuczuk Monika, Krupka Beata, Laskowska Małgorzata, Lewańczuk Agnieszka, Nabakowska Dorota, Nurzyńska Patrycja, Pawłowska Ewa, Piernicka Sylwia, Piersiak Żaneta, Pietrzak Alina, Rezmerska Marzena, Szczytowska Ewelina, Włoch Anna


Klasa A PSZ – budownictwo ogólne
Wychowawca: Barbara Grodzicka

Bemka Łukasz, Delikat Lidia, Gajdiss Eryk, Garski Ireneusz, Jatkiewicz Jan, Kolonowski Maciej, Krauze Krzysztof, Krzykowski Tomasz, Lamparski Tomasz, Młynarczyk Radosław, Piżewska Aleksandra, Syjczak Daniel, Żłobiński Grzegorz


Klasa SP – zaoczna

Bałachowski Krzysztof, Bortkowski Jacek, Bobrowski Wojciech, Chłopicka Daria, Cielecka Agnieszka, Czerwiński Andrzej, Firyn Adam, Lejkowska – Migowska Magdalena, Łuczko Sebastian, Matysek Mariusz, Matuska – Wykner Katarzyna, Muczyń Paweł, Posuniak Jarosław, Redecki Jacek, Roksz Daniel, Sosnowski Rafał, Śliwiński Ireneusz, Wilga Rafał