Absolwenci 2002r

Klasa 3 s SZ – stolarz
Wychowawca: Roman Nosek

Bańka Olaf, Dutkiewicz Marcin, Gałach Grzegorz, Goska Grzegorz, Grzelak Karol, Hermański Marcin, Jacewicz Krzysztof, Jankowski Tomasz, Kreft Marcin, Kropidłowski Krzysztof, Kryszyński Rafał, Kujawiński Marcin, Leśniowski Grzegorz, Myk Bartłomiej, Myk Łukasz, Pawiński Robert, Pogorzelski Jarosław, Romanowski Karol, Rombel Marcin, Szarmach Krzysztof, Sztoba Tomasz, Zarach Mikołaj


Klasa 5 A TB5 – budownictwo
Wychowawca: Ludmiła Brańska

Andrulanis Michał, Borychowski Grzegorz, Chrzanowski Michał, Elżanowski Rafał, Gajcy Adam, Jenerał Sebastian, Kamińska Katarzyna, Kieruj Maciej, Kisiołek Paweł, Kuciński Krzysztof, Kulesza Marcin, Kwidzińska Anna, Miszka Przemysław, Nowicki Tomasz, Pawelec Krzysztof, Stenka Grzegorz, Szczebiot Adam, Szczęśniak Mariusz, Treder Marcin, Trzepizur Monika, Winkel Maciej


Klasa 5 B TB5 – drogi i mosty kołowe
Wychowawca: Bożena Dawidowicz

Adamowicz Piotr, Czerwińska Kamila, Formela Krzysztof, Gaworski Marcin, Jastrzębski Damian, Kaniecki Krzysztof, Klusek Mirosław, Kucharski Maciej, Lejkowski Przemysław, Masian Justyna, Meger Piotr, Olech Grzegorz, Ostrowski Adam, Pawłęczuk Łukasz, Pepliński Piotr, Pomirski Krzysztof, Rybicki Michał, Sobusiak Szymon, Szafraniec Łukasz, Szmukała Adam, Wierzba Rafał, Witkowski Karol, Wojciechowski Paweł, Zarzycki Paweł


Klasa 5 E TB5 – pomiary geodezyjne
Wychowawca: Ewa Pochyluk

Albecki Piotr, Bigus Adam, Bodo Marcin, Byczk Paweł, Cieszyński Leszek, Cieślicki Michał, Damps Mateusz, Duraj Marek, Durda Konrad, Hebel Szymon, Igliński Piotr, Jabłoński Krzysztof, Jakubowski Przemysław, Jankowski Arkadiusz, Kopeć Paweł, Krukowski Mateusz, Kucharek Aleksandra, Labudda Marcin, Licbarska Magdalena, Major Krzysztof, Miller Łukasz, Oleksiński Łukasz, Pellowski Michał, Pioch Aleksandra, Reszke Krzysztof, Serafin Jarosław, Stiasny Anna, Wasążnik Paweł, Wieczorek Hubert, Zagórowicz Klaudia, Zorn Monika


Klasa IV a LZ – pracownik administracyjno – biurowy
Wychowawca: Barbara Kwaśniewska

Bastek Anna, Bielawa Iwona, Brzostek Maria, Cysewska Teresa, Dastych Ewelina, Dzierżanowska Magdalena, Gromada Marzena, Hintzke Katarzyna, Horn Marta, Kanecka Karolina, Kowalczyk Magdalena, Kusiak Monika, Olejniczak Joanna, Olejniczak Katarzyna, Pankau Joanna, Piotrowska Kamila, Piórkowska Karolina, Pokwicka Dominika, Raszkowska Monika, Reclaff Magda, Ruprecht Kinga, Rzepiela Ewa, Rybicka Magdalena, Ryszkowicz Anna, Soroczyńska Ewa, Skarżycka Magdalena, Stankiewicz Agata, Stefańska Katarzyna, Szkałuba Agata, Wężowska Ewelina, Wicke Natalia, Witkowska Magdalena, Wójcik Joanna


Klasa IV b LZ – pracownik administracyjno – biurowy
Wychowawca: Halina Spychała

Benke Dorota, Borkowska Lucyna, Czerwińska Katarzyna, Głąb Anna, Goździewska Anna, Grabińska Agnieszka, Kalinowska Magdalena, Karbowska Alicja, Kostuchowska Ewelina, Muszarska Marta, Oliwa Magdalena, Piechowska Beata, Piotrowska Anna, Plichta Wioleta, Podolak Anna, Ptasińska Agata, Radajak Barbara, Roszak Anna, Rulewska Izabela, Rybicka Edyta, Snopko Małgorzata, Szczepińska Jolanta, Wasilewska Agata


Klasa A PSZ – budownictwo ogólne
Wychowawca: Maria Śliwińska

Anioł Przemysław, Jaworska Magdalena, Jasiński Marcin, Kozłowska Anna, Mielewczyk Izabela, Ochocki Grzegorz, Piotrowska Sylwia, Pudysiak Anna, Reszkowski Michał, Szybowski Piotr, Świlczewska Małgorzata, Tomaszewski Łukasz, Wilk Michał, Wysokiński Piotr


Klasa SP – zaoczna
Opiekun: Ljubinica Kaźmierska

Byra Aleksandra, Czurmak Jerzy, Foryś Marek, Gondzik Przemysław, Harlak Ryszard, Hawryluk Ewa, Jagła Grzegorz, Jankowski Dariusz, Jeka Krzysztof, Kanka Monika, Kaźmierczak Elżbieta, Kędzia Joanna, Klein Krzysztof, Kolaska Marcin, Komolubi Krzysztof, Mikołajczyk Michał, Mucha Justyna, Muczyń Zbigniew, Przybysz Karol, Rogala Agnieszka, Steńczyk Adam, Śliwa Czesław, Szulc Adam, Tomaszewski Jacek, Trela Piotr, dziebko Agnieszka