Absolwenci 2003r

Klasa 3 s SZ – stolarz
Wychowawca: Edward Szerszeń

Adamczyk Tomasz, Bednarski Sebastian, Falkowski Marek, Grotowski Daniel, Majewski Dariusz, Mokwa Leszek, Mroczkowski Michał, Owsiński Krzysztof, Pellowski Andrzej, Plata Rafał, Pszczoliński Jerzy, Ropel Maciej, Rudzki Dominik, Salbert Michał, Szatkowski Krzysztof, Zaniewski Paweł, Zarodkiewicz Krzysztof, Żołnowski Rafał, Żurawski Krzysztof


Klasa 3sa SZ
Wychowawca: Krystyna Strąkowska Tapicer

Berenthal Łukasz, Borkowski Grzegorz, Chrupek Krzysztof, Gemba Damian, Karabela Ariel, Martinka Stefan, Pisarkiewicz Marcin, Roszkowski Tomasz, Sikora Daniel, Tyszko Sebastian Stolarz Damaszk Marek, Damrat Rafał, Dziadek Michał, Głowaty Michał, Grodzki Dawid, Hinc Wojciech, Kałuski Daniel, Mirkowski Maciej, Osiński Grzegorz, Rampczyk Marek, Sławiński Marcin, Więcek Adam, Ziemba Marcin


Klasa 3 i SZ – monter instalacji i urządzeń sanitarnych
Wychowawca: Roman Nosek

Czarnowski Paweł, Kiełpiński Robert, Krzanik Bartosz, Marszałkowski Tomasz, Niechwiadowicz Rafał, Pakuszewski Kamil, Stencel Adrian, Walkusz Janusz, Vetter Grzegorz, Wenta Arkadiusz, Wrzosek Janusz


Klasa 3 T TB3 – technologia drewna
Wychowawca: Dorota Kreft

Alm Lech, Bach Łukasz, Buerger Patryk, Cichos Krzysztof, Fortas Kamil, Gębarowski Karol, Hyckowski Tomasz, Jarosz Sebastian, Kamiński Jarosław, Kierepa Marcin, Pachocki Michał, Perkowski Przemysław, Półjanowski Paweł, Półtorak Szymon, Rutkowski Robert, Skalski Adam, Sobieski Grzegorz, Szuścicki Radosław, Wrzesień Sławomir, Zwolan Maciej


Klasa 5 A TB5 – budownictwo
Wychowawca: Małgorzata Pietrzykowska

Borowiec Łukasz, Borzyński Arkadiusz, Chlechowicz Dominika, Chlechowicz Magdalena, Cholewiński Kamil, Doliniec Zbigniew, Duda Piotr, Gniewkowski Rafał, Iwuć Radosław, Jankowski Paweł, Kluszczyński Piotr, Koczaj Bartłomiej, Kołodziejczak Bartosz, Krakowiak Michał, Król Marcin, Krupski Kamil, Laszczak Piotr, Lisiecki Bartosz, Pieniek Łukasz, Pietrowski Piotr, Puszkin Piotr, Sikora Tomasz, Sołtysiak Piotr, Stangorra Radosław, Stark Marcin, Wojciechowski Piotr, Wojtczak Mateusz, Zielkiewicz Paweł


Klasa 5 B TB5 – drogi i mosty kołowe
Wychowawca: Aleksandra Mazur

Fularczyk Łukasz, Garus Paweł, Guzman Grzegorz, Karczewski Rafał, Kościelak Joanna, Lademann Krzysztof, Liberadzki Kamil, Mieszczak Magdalena, Nowak Łukasz, Pawlicki Krystian, Pietrzyk Piotr, Rogowski Szymon, Rutkiewicz Piotr, Sabisz Joanna, Wojtas Bartosz, Zaorski Michał, Zdancewicz Sławomir, Żołnowski Michał


Klasa 5 E TB5 – pomiary geodezyjne
Wychowawca: Teresa Bendarowicz

Bobkowski Andrzej, Brodawczyńska Anna, Bystry Marek, Frask Tomasz, Gębka Dariusz, Gryz Maciej, Hofman Tomasz, Jędrzejewski Paweł, Karpiński Dawid, Klinkosz Waldemar, Kolanowski Radosław, Kossakowski Adam, Kotłowski Marcin, Krajka Katarzyna, Kreft Artur, Król Bartosz, Krukowski Grzegorz, Lipiński Michał, Łuczkowski Łukasz, Łukasik Michał, Moniuszko Magdalena, Piotrowski Paweł, Półtorak Robert, Sielaff Kazimierz, Sobisz Małgorzata, Świątek Janusz, Wasziński Tomasz, Widz Paweł, Żakowiecki Michał


Klasa 5 P TB5 – technologia drewna
Wychowawca: Maria Góralska

Albecki Wojciech, Blok Przemysław, Gawor Mariusz, Jacykowski Andrzej, Karamać Paweł, Kankowski Wojciech, Król Mariusz, Kosznik Tomasz, Laskowski Krzysztof, Lewandowski Artur, Malik Łukasz, Morzyńska Małgorzata, Petk Sławomir, Stochowicz Adam, Szczepaniak Łukasz, Szachta Dariusz, Urbański Adam, Wojtkowski Piotr, Zawlik Sławomir, Zęgota Bartłomiej


Klasa SP – zaoczna
Opiekun: Małgorzata Pietrzykowska

Brandt Leszek, Byczkowski Arkadiusz, Górnicka Justyna, Grabowski Tomasz, Kolp Radosław, Kuczyński Adrian, Kuszowski Leszek, Labuda Jan, Łojko Jarosław, Łukaszewski Jarosław, Meissner Tomasz, Mierzwa Tomasz, Szymański Zbigniew, Tomaszewski Grzegorz, Walaszkowski Marek, Wejrzanowski Daniel, Witkowski Rafał, Wodzik Robert, Ziółkowska Anna


Klasa A TB3 – zaoczne
Opiekun: Krystyna Strąkowska

Bojanowski Adam, Borski Ryszard, Burda Michał, Cisoń Krzysztof, Ceynowa Roman, Damps Łukasz, Fabich Piotr, Fikus Rafał, Hartabus Piotr, Gostkowski Adam, Górski Łukasz, Kobierzyński Krzysztof, Kreft Łukasz, Kruszyński Marek, Kuczkowski Franciszek, Ladach Paweł, Mach Marcin, Macura Artur, Ossowski Tomasz, Perzyński Mariusz, Piotrowski Marek, Spierewka Sebastian, Szarafin Kamil, Szulta Marcin, Tempski Szymon


Klasa M TB3 – zaoczne
Opiekun: Wacław Fornalczyk

Bollin Andrzej, Bysewski Jacek, Czerwicki Rafał, Dziedzic Bartosz, Grot Jarosław, Górski Tomasz, Jewsienia Michał, Kloskowski Jakub, Kuc Karol, Kurrek Przemysław, Schmidt Mateusz, Skrodzki Hubert, Szymanek Michał, Toszek Dawid, Urbański Piotr, Wesołowski Dominik