Absolwenci 2004r

Klasa 3 T TB3 – technologia drewna
Wychowawca : Henryk Zieńczuk

Bieńkowski Piotr, Borkowski Łukasz, Chętnik Łukasz, Czajka Krzysztof, Gwizdała Przemysław, Jędrzejczak Daniel, Korytowski Radosław, Kuniec Daniel, Kwiatek Rafał, Kwidziński Dawid, Manikowski Marcin, Mroziński Krzysztof, Okuniewski Seweryn, Persona Łukasz, Pettke Wojciech, Piotrowski Sławomir, Połowianiuk Sławomir, Przychocki Michał, Rygielski Piotr, Tyszer Mariusz, Wróblewski Krzysztof


Klasa 5 A TB5 – budownictwo
Wychowawca : Wanda Kołodziejczak

Borowski Bartosz, Cyplik Patrycja, Cyrzon Tomasz, Gorzela Tomasz, Groth Łukasz, Haase Karol, Kierkowski Sylwester, Kitowski Mariusz, Librowski Tomasz, Majewska Katarzyna, Mejka Bartłomiej, Młyński Mirosław, Nowakowski Mirosław, Olszewski Mariusz, Parzych Artur, Piotrkowski Adam, Pisarski Grzegorz, Prasowska Barbara, Przepiórka Mateusz, Rutkowska Monika, Sawicki Michał, Serdiuk Sławomir, Skrzypkowski Karol, Stępnik Robert, Tysarczyk Jacek, Wansel Michał


Klasa 5 B TB5 – drogi i mosty kołowe
Wychowawca: Danuta Gorzelańska

Bendzmer Anna, Benkowski Dariusz, Bogacka Karolina, Breza Marlena, Czajka Joanna, Czerniak Tomasz, Ćwikliński Mariusz, Dawidowski Łukasz, Kalwasińska Joanna, Klementowicz Marcin, Kobus Karolina, Kopeć Marek, Kot Piotr, Kuczyński Rafał, Lange Bartłomiej, Łapkowski Krzysztof, Łuc Łukasz, Majewski Miłosz, Mielewczik Tomasz, Płotka Adam, Piotrowski Jacek, Rekść Leszek, Rychert Artur, Stankowski Oskar, Szczemier-Szczemierski Bartosz, Wiśniewski Łukasz, Zalewski Leszek, Zwoliński Marcin, Żaczek Paulina


Klasa 5 D TB5 – wyposażenie sanitarne budynków
Wychowawca: Regina Nagler

Ciruszys Justyna, Drabińska Katarzyna, Ebertowski Dawid, Karczmarek Agnieszka, Karczmarek Beata, Wiśniewska Marta, Koza Joanna, Meyer Grzegorz, Pawlik Karol, Skrzyński Marcin, Trzciński Morris, Wachowska Anna


Klasa 5 E TB5 – pomiary geodezyjne
Wychowawca: Barbara Zawadzka

Bogucki Paweł, Dziecielski Piotr, Gościcki Jakub, Góral Łukasz, Górski Sławomir, Grudziński Marcin, Halboth Łukasz, Jagielski Damian, Jakubowski Łukasz, Kąkol Aleksandra, Kiedrowska Joanna, Kilkowski Stanisław, Klamann Grzegorz, Klatt Aleksander, Krajewski Bartosz, Krajewski Robert, Kwiatek Daniel, Lange Michał, Lisowski Jakub, Mechlewicz Przemysław, Michałek Łukasz, Modzielewski Leszek, Mrzygłocki Grzegorz, Parzymies Wojciech, Pawlik Sebastian, Piórkowska Elżbieta, Rajniak Marcin, Rdzak Daniel, Sielska Anna, Soliwoda Jakub, Szczepański Karol, Tomkowicz Michał, Żukowski Grzegorz


Klasa 5 P TB5 – technologia drewna
Wychowawca: Magdalena Szumera

Burczyk Jędrzej, Burczyk Paweł, Chomentowski Daniel, Czerniawski Łukasz, Czerwiński Rafał, Dębicki Zbigniew, Ferenc Piotr, Kołodziej Mariusz, Kowalski Adam, Kuzborski Krzysztof, Landowski Dawid, Mrajski Radosław, Nowicki Marcin, Pellowski Tomasz, Prus Iwona, Walaszkowski Sebastian, Wasielewski Wojciech, Wyrzykiewicz Grzegorz


Klasa V e LE – technik ekonomista
Wychowawca: Helena Plotta

Banaś Anna, Bożym Adam, Durzyńska Bogusława, Gliniecka Anna, Gransicka Marika, Hop Monika, Kasińska Agata, Kiwitt Małgorzata, Kołacka Alicja, Kowasz Kordian, Kryger Aneta, Lange Marcin, Mejer Bernadetta, Michalak Magdalena, Niemczyk Agnieszka, Nowak Anna, Osowska Katarzyna, Pękala Małgorzata, Polak Małgorzata, Pruchnik Katarzyna, Siebert Aleksandra, Socha Agata, Stodulska Monika, Warkusz Dorota, Wiercińska Patrycja


Klasa B SP
Opiekun: Barbara Grodzicka

Dąbrowska Magdalena, Gać Michał, Górski Michał, Grzeszkiewicz Katarzyna, Kąpielski Tomasz, Kiedrowicz Sebastian, Krokoszyńska Kinga, Lendzion Agnieszka, Libelt Eryk, Lipiński Michał, Ochwat Łukasz, Roskal Magdalena, Stangorra Rafał, Wajlant Michał, Węgrzyn Krzysztof


Klasa SP – zaoczna
Opiekun: Ljubinica Kaźmierska

Brauła Jolanta, Blok Grażyna, Cieniuch Mateusz, Jacyno Jacek, Kujaczyński Mariusz, Łukuć Piotr, Matusiak Rafał, Mencel Marian, Murawski Adam, Piechowska Izabela, Robak Małgorzata, Schellenberger Andrzej, Skorowski Jacek, Szulc Tomasz, Szymich Jan, Urbaniak Krzysztof, Witkowska Edyta, Woźniak Szymon


Klasa A TB3 – zaoczne
Opiekun: Janusz Lubański

Bachusz Marcin, Borowski Robert, Gołębiowski Jarosław, Kolp Mirosław, Kukliński Mariusz, Notke Bartosz, Pryk Tomasz, Wendt Maciej, Żyłko Mariusz


Klasa M TB3 – zaoczne
Opiekun: Lucja Dołęga

Bertrand Mariusz, Brzostowski Szymon, Chołka Marcin, Draws Krzysztof, Fritza Tomasz, Gorzyński Mariusz, Gosz Wojciech, Itrych Karol, Klinkosz Artur, Kołek Aleksander, Kosiedowski Adam, Koss Krzysztof, Ludwichowski Krystian, Muński Krystian, Taternicki Grzegorz, Okroy Łukasz, Pawłowski Tomasz, Pohnke Sławomir, Sobolewski Marcin, Stubba Marcin, Szulc Arkadiusz, Szwarc Grzegorz, Twork Krzysztof, Wałęka Maciej, Wicki Krzysztof, Wolski Marcin