Absolwenci 2005r

Klasa 3 T TB3 – technologia drewna
Wychowawca: Monika Bieńkowska

Dutkiewicz Marcin, Grabowski Mariusz, Grzymek Sylwester, Hirsz Marcin, Jankowski Tomasz, Karmazy Krzysztof, Lubocki Damian, Michalski Łukasz, Mrówka Michał, Orański Piotr, Rombel Marcin, Szewel Paweł


Klasa 5 A TB5 – budownictwo
Wychowawca: Barbara Nagucka

Bieliński Łukasz, Buczyński Andrzej, Ellwart Anna, Fita Adam, Flis Agata, Flisik Dariusz, Heimowski Marek, Jasiuwienas Krzysztof, Kacprzak Przemysław, Kiedrowski Michał, Krauze Bartosz, Kulka Marta, Kupczak Andrzej, Łoński Sławomir, Marciniak Piotr, Peck Paweł, Pegza Grzegorz, Plichta Grzegorz, Poźniak Łukasz, Składanowska Natalia, Soński Krzysztof, Sternik Przemysław, Szczepiński Robert, Szczukowski Dariusz, Walter Damian, Wieczorek Paweł, Winnicki Łukasz, Wrocławski Dariusz, Zarach Leszek, Żwirek Marcin


Klasa 5 B TB5 – drogi i mosty kołowe
Wychowawca: Grażyna Sipowicz

Bis Michał, Borowski Adam, Dec Mateusz, Dempc Agnieszka, Filankiewicz A dam, Hewelt Anna, Janulewicz Kamil, Kryspowicki Sławomir, Lubiński Łukasz, Ludwikowski Kornel, Matlak Krystian, Mazankiewicz Marcin, Mirski Krzysztof, Miszka Radosław, Nalazek Dawid, Nowicki Jarosław, Piaszczyński Mateusz, Rzepka Adam, Sarnecki Piotr, Sobierajski Łukasz, Szopa Radosław, Wolańska Angelika, Ziętek Dawid


Klasa 5 D TB5 – wyposażenie sanitarne budynków
Wychowawca: Bożena Dawidowicz

Białkowski Karol, Cyplik Michał, Dylewski Łukasz, Gabryel Adam, Gendig Błażej, Hagel Wojciech, Kilkowski Bartosz, Kołakowski Paweł, Komasińska Dorota, Kowańdy Michał, Kurs Monika, Lachowski Daniel, Marcinowicz Tomasz, Rzymowski Piotr, Skorupski Michał, Szwonka Przemysław, Szymaniak Krzysztof, Śliwa Tomasz, Tusk Bartłomiej, Urbański Stefan, Ziętek Tomasz, Żamejć Robert


Klasa 5 E TB5 – pomiary geodezyjne
Wychowawca: Jolanta Bauza

Adamczyk Bartłomiej, Bliszczyk Adam, Czoska Grzegorz, Dąbrowski Marcin, Dettlaff Anita, Frask Zuzanna, Gurak Marzena, Hirsz Waldemar, Hofman Monika, Jereczek Witold, Jewsienia Łukasz, Kaczmarek Krzysztof, Kamińska Anna, Kaźmierczak Piotr, Kędra Andrzej, Maćków Paweł, Misztal Przemysław, Mrożek Maciej, Nowaczyński Mieczysław, Pawełczak Adam, Piórczyński Andrzej, Rogiński Piotr, Sikora Mariusz, Sołtys Krzysztof, Stefaniowicz Dariusz, Wasążnik Jarosław, Woszczak Tomasz, Zarzycki Piotr


Klasa 5 P TB5 – technologia drewna
Wychowawca: Elżbieta Porowska

Borawski Tomasz, Brzoskowski Krzysztof, Bugaj Tomasz, Dawidowska Katarzyna, Frank Bartosz, Jakubiak Adam, Kanigowski Paweł, Korpalski Marcin, Mierzejewski Mieczysław, Miszewska Agata, Pol Urszula, Rojek Bartosz, Staniszewski Piotr, Suski Sławomir, Ustarbowski Michał, Wierzba Karol, Więcki Michał


Klasa SP – technik architekt
Opiekun: Barbara Grodzick

Borys Michał, Drulla Ewa, Guzman Grzegorz, Łukaszewska Paulina, Pozorski Kamil, Rajkowska Natalia, Samulska Kamila, Skorek Arkadiusz, Stróżyk Łukasz, Terech Kamila, Waligórska Dorota, Zmarzły Kamil


Klasa SP – zaoczna
Opiekun: Małgorzata Pietrzykowska

Cegiełka Mirosław, Dawidowska Katarzyna, Freiberg Robert, Jetke Krystian, Karasz Sabina, Kiełpiński Piotr, Kołek Ireneusz, Kłodziński Paweł, Malc Izabela, Piotrowski Marek, Reclaw Karol, Samp Tomasz, Semka Tomasz, Sikorski Mirosław, Skorowski Michał, Talpa Patrycja, Willa Grzegorz, Windorpski Arkadiusz


Klasa A TB3 – zaoczne
Opiekun: Halina Spychała – Betka

Andryskowski Tomasz, Chmielewski Wojciech, Grala Przemysław, Jankowski Andrzej, Jeschke Mateusz, Manikowski Tomasz, Matusz Krzysztof, Noch Eugeniusz, Omen Waldemar, Ossowski Zdzisław


Klasa M TB3 – zaoczne
Opiekun: Halina Spychała – Betka

Adamski Łukasz, Baranowski Szymon, Bigus Wojciech, Fordoński Krzysztof, Halman Adam, Kieliński Roman, Kieliński Tomasz, Klinkosz Marcin, Kwidziński Jarosław, Lejkowski Marcin, Miotk Artur, Płotka Zbigniew, Sypion Karol, Telęga Tomasz, Westphal Czesław, Wika Łukasz