Absolwenci 2006r

Klasa 3 s SZ – stolarz
Wychowawca: Lucja Dołęga

Bołt Grzegorz, Butyński Filip, Cierocki Przemysław, Czerwionka Mateusz, Hallmann Piotr, Hinz Paweł, Madej Paweł, Miler Leszek, Myszk Adam, Sołtys Dawid, Stawski Piotr, Trela Karol, Twardy Przemysław, Wąs Radosław


Klasa 3 T TB3 – technologia drewna
Wychowawca: Dorota Kreft

Chojnacki Paweł, Czrnowski Paweł, Górski Bartosz, Kotłowski Mateusz, Krzanik Bartosz, Kunowski Piotr, Majewski Dariusz, Martinka Stefan, Pakuszewski Kamil, Pawlicki Karol, Piórkowski Klaudiusz, Płowy Chrystian, Tyszko Sebastian


Klasa 4 A TB4 – budownictwo
Wychowawca: Katarzyna Bachur

Demczuk Patrycja, Dombrowski Tomasz, Fromholc Paweł, Gański Adrian, Hinz Marian, Hofman Katarzyna, Jażdżewski Szymon, Kaczmarek Patryk, Kalinowska Agnieszka, Kąca Arkadiusz, Modzelewski Łukasz, Muński Mateusz, Piasecki Paweł, Popis Emil, Richert Adam, Roszkowska Agnieszka, Sawicka Stefania, Sobolewski Krystian, Szreder Edyta, Sztama Mateusz, Szulist Marcin, Ustowski Piotr, Wróblewski Michał, Zabielski Robert


Klasa 4 B TB4 – drogownictwo
Wychowawca: Halina Spychała-Betka, Katarzyna Bachur

Chynek Przemysław, Ciernicki Grzegorz, Duraj Tomasz, Halman Artur, Klinkosz Krzysztof, Kwiatkowski Marek, Nowak Grzegorz, Sokołowski Łukasz, Suprun Piotr, Szreder Rafał, Sztejner Damian, Śmiarowski Mariusz, Świętochowski Adam


Klasa 4 D TB4 – technik urządzeń sanitarnych
Wychowawca: Halina Spychała-Betka

Czapowiecki Jacek, Gołyś Adrian, Grabowski Paweł, Grątkowski Zbigniew, Łoboda Adam, Reclaff Paweł, Romaniec Tomasz


Klasa 4 E TB4 – geodezja
Wychowawca: Ewa Pochyluk

Bekisz Dawid, Bemowski Szymon, Bućko Karol, Cieszyński Marcin, Fedyk Krzysztof, Fijał Mateusz, Gawrzyjał Kamil, Glegocińska Agnieszka, Grabowiecki Dawid, Grudzień Michał, Hirsz Rafał, Kaliszewski Marek, Kanka Tomasz, Koralewski Adam, Król Dawid, Labuda Mateusz, Lenge Maciej, Lica Rafał, Łowicka Agnieszka, Machajewska Sylwia, Skiba Adam, Skibski Adam, Sołtys Artur, Szkaplewicz Karolina, Więcławska Malwina, Wojciechowski Michał, Woźniak Mateusz


Klasa 4 P TB4 – technologia drewna
Wychowawca: Halina Spychała-Betka

Bachusz Kamil, Cichy Wojciech, Cyrocki Bartłomiej, Dawidowski Daniel, Dzieliński Adam, Karbowski Krzysztof, Leśniewski Maciej, Masłowięcki Marcel, Myszk Wojciech, Sacewicz Dawid, Stencel Łukasz, Wlazło Paweł, Żukowski Tomasz


Klasa III a LP – zarządzanie informacją
Wychowawca: Jerzy Jasowicz

Bańczerowski Wojciech, Engelberg Przemysław, Gachowska Dorota, Jasiński Paweł, Kołodziejczyk Sylwia, Komorowska Monika, Krzeczkowski Marcin, Kulwiec Rafał, Machajewska Iwona, Majchrzak Marcin, Nadłonek Agnieszka, Padoł Bartosz, Pęchorzewski Mateusz, Ratke Paweł, Rzepka Artur, Szafran Mateusz, Szymański Michał, Wiśniowski Bartłomiej, Żochowski Dawid


Klasa III b LP – zarządzanie informacją
Wychowawca: Piotr Zakrzewski

Bebak Wojciech, Biernacki Cezary, Ćwiklik Grzegorz, Dubanowski Robert, Giruć Dominik, Kałdowski Andrzej, Kaukaniec Adrian, Kobylarz Łukasz, Kuczyński Paweł, Lejkowski Grzegorz, Lipski Kacper, Pepliński Michał, Stormowski Tomasz, Szymański Marek, Wenta Piotr


Klasa SP – zaoczna
Opiekun: Barbara Grodzicka

Białecki Dariusz, Borkowski Adam, Ciechanowska Monika, Frąckiewicz Sebastian, Gładczuk Jarosław, Gosik Robert, Jeziorska – Kujanek Celina, Kalkowska Anna, Karczewski Dawid, Klawitter Piotr, Knapik Łukasz, Konopka Aleksandra, Koszałka Marcin, Lemański Lech, Ligmann Maksymilian, Orczykowski Adam, Półgrabski Arkadiusz, Skoczyk Marcin, Stolc Waldemar, Śnieg Michał, Szmyt Krystian, Wiśniewski Andrzej


Klasa A TB3 – zaoczne
Opiekun: Dorota Kreft

Brzeski Marcin, Gajewski Andrzej, Gajewski Paweł, Gawlik Józef, Gawor Marek, Jędrzejewski Piotr, Modrzewski Karol, Nowak Bartłomiej, Pupacz Rafał, Replin Andrzej, Sikora Mariusz, Tocha Andrzej, Walkusz Janusz, Wolski Witold


Klasa M TB3 – zaoczne
Opiekun: Dorota Kreft

Dawidowski Artur, Derkowski Zenon, Jakubowski Jarosław, Jarosz Kamil, Kacprzak Jarosław, Krueger Stanisław, Makurat Szymon, Pałasz Marcin, Pawiński Robert, Peryt Bartłomiej, Piotrowicz Michał, Piórek Piotr, Podczaski Krzysztof, Potomski Paweł, Słonina Tomasz, Sobczyński Mariusz