Absolwenci 2007r

Klasa 3 s SZ – stolarz
Wychowawca: Ryszard Oleńczuk

Block Damian, Ceplin Sławomir, Garwatowski Marcin, Hallmann Michał, Kęsy Andrzej, Klebba Marcin, Kryszewski Tomasz, Kubina Michał, Miszewski Mariusz, Nowicz Grzegorz, Roppel Ryszard, Strahl Krzysztof, Tarasiewicz Łukasz, Warmke Mariusz


Klasa 4 A TB4 – budownictwo
Wychowawca: Maria Góralska

Bartosik Adam, Bartosik Patryk, Bartosik Piotr, Cała Maciej, Górzewski Rafał, Jarząbek Mariusz, Justa Dagmara, Kamma Dawid, Muszyńska Magdalena, Niklas Grzegorz, Nowak Adrian, Popow Stefan, Wanke Tomasz, Wojewódka Jerzy, Wrzesiński Paweł, Zarembski Mateusz


Klasa 4 B TB4 – drogownictwo
Wychowawca: Wiesława Strugała

Cap Łukasz, Fąs Janusz, Hinc Adam, Hoffmann Gabriela, Kęska Tomasz, Kosiorowski Michał, Kreft Piotr, Malitowski Łukasz, Masewicz Jacenty, Meier Marcin, Niemier Mateusz, Olech Krzysztof, Reclaff Rafał, Wachowski Maciej, Wroński Mateusz, Żyrek Grzegorz


Klasa 4 E TB4 – geodezja
Wychowawca: Zofia Korneluk – Jagielska

Adamczuk Paweł, Balcerzak Małgorzata, Basaj Artur, Cegiełkowska Ewa, Czajczyński Artur, Elwart Kamil, Formella Mirela, Gadzinowski Dominik, Gawor Piotr, Gdowik Przemysław, Góźdź Dorian, Gregorek Paweł, Halk – Łebiński Rafał, Jankowski Emil, Jaworska Joanna, Karczewska Magdalena, Kobus Radosław, Koszałka Marika, Kozłowska Malwina, Kuc Brygida, Kuczkowski Jakub, Maćków Tomasz, Piask Daniel, Smagowska Kamila, Sobkiewicz Michał, Surma Wojciech, Szymański Mateusz, Tchórzewski Łukasz, Waśkowski Daniel, Wądołowski Damian, Wiśniewska Patrycja, Żwirek Tomasz, Żywicki Łukasz


Klasa 4 P TB4 – technologia drewna
Wychowawca: Maria Góralska, Wiesława Strugała

Brzeski Wiesław, Darda Dominik, Froncek Jacek, Hirsz Arkadiusz, Kinkel Imisław, Krakowian Adrian, Krzyżanowski Piotr, Łoboda Marcin, Majewski Marek, Sobisz Krzysztof, Sosna Artur, Szlas Mariusz, Wróblewski Marek, Żukowski Adam


Klasa III a LP – zarządzanie informacją
Wychowawca: Ewa Mówińska

Borzemski Daniel, Drężek Anna, Gosz Marcin, Grabiec Łukasz, Groenke Karol, Jędrzejczak Sylwia, Komorowski Robert, Kowalski Maciej, Labuda Agnieszka, Myk Krzysztof, Orzechowska Monika, Prasoł Karolina, Słoma Jarosław, Słowik Łukasz, Stefanowicz Joanna, Tokarska Sylwia, Trzaska Dawid, Urban Łukasz, Wasilewski Andrzej, Wodkowski Adam


Klasa SP – zaoczna
Opiekun: Małgorzata Pietrzykowska

Barnaś Krzysztof, Czesnowski Jarosław, Kazimierski Grzegorz, Krawiec Kamil, Krzek Kamil, Kupaj – Skiba Iwona, Kwidzińska Barbara, Szmuda Marcin


Klasa A TB3 – zaoczne
Opiekun: Danuta Gorzelańka

Andrzejkiewicz Bogdan, Górniak Jacek, Kortals Krzysztof, Lehmann Marcin, Wołejszo Zbigniew, Wróbel Szymon, Wysocki Artur


Klasa M TB3 – zaoczne
Opiekun: Danuta Gorzelańska

Kieza Łukasz, Kortas Sławomir, Kozłowski Jacek, Polasik Tomasz, Rzepa Waldemar, Staropiętka Artur, Żeromski Mirosław