Absolwenci 2008r

Klasa 4 A TB4 – budownictwo
Wychowawca: Krystyna Strąkowska

Czerwiński Mateusz, Gnieciak Radosław, Guzman Bartosz, Jabłoński Piotr, Kotowska Katarzyna, Krause Adam, Kwidziński Przemysław, Lewoń Wojciech, Łobejko Adam, Makarski Sebastian, Modzelewski Tomasz, Muller Ewelina, Olszewski Paweł, Plotzke Piotr, Pogodziński Dominik, Sagermann-Bustinza Edek, Sikora Grzegorz, Stasiak Dawid, Stencel Mateusz, Zyborowicz Bartłomiej, Żukowska Beata


Klasa 4 B TB4 – drogownictwo
Wychowawca: Halina Spychała Betka

Brzoskowski Jarosław, Buchajewicz Artur, Chocholewski Dawid, Cuper Paweł, Gordon Michał, Hallmann Michał, Kacprzak Michał, Pszczoliński Rafał, Raś Wojciech, Strugała Gabriel


Klasa 4 D TB4 – urządzenia sanitarne
Wychowawca: Halina Spychała Betka

Chrzanowski Artur, Ciarka Adrian, Pyszka Krzysztof, Szenk Grzegorz, Szenk Marcin, Zajko Michał


Klasa 4 E TB4 – geodezja
Wychowawca: Maria Szabuniewicz

Benedyk Łukasz, Bieszke Michalina, Błaszczyk Martyna, Bogdan Przemysław, Bronk Adam, Bryksa Piotr, Hintz Patrycja, Kaim Bartosz, Kąkol Mateusz, Kondzior Krzysztof, Kowalewska Joanna, Kropidłowski Rafał, Król Maciej, Lasota Michał, Meger Lucyna, Michalak Weronika, Nagel Krystian, Niżnik Łukasz, Okuniewski Patryk, Rekowska Alina, Rodziewicz Justyna, Rychert Anna, Sokolska Karolina, Szelest Ewelina, Tkaczyk Marcin, Trukawka Joanna, Wiśniewski Michał


Klasa III a LP – zarządzanie informacją
Wychowawca: Monika Bieńkowska

Aliński Paweł, Błaszkowski Mikołaj, Bork Katarzyna, Choromański Mateusz, Czasnojć Konrad, Dąbrowska Monika, Formela Katarzyna, Jasowicz Krzysztof, Joński Mateusz, Jurek Łukasz, Kiciński Adrian, Lechmyc Dariusz, Łukasik Jarosław, Małkowski Gracjan, Narodzonek Bartosz, Paszkudzki Dariusz, Stadnik Marcin, Walencik Piotr


Klasa A TB3 – budownictwo
Opiekun: Krystyna Strąkowska

Armatorski Sławomir, Borzeszkowski Robert, Damps Sławomir, Dęby Damazy, Gessler Łukasz, Gwizdała Zdzisław, Janczenia Mirosław, Kamiński Adam, Kogut Daniel, Kołodziejczyk Adam, Pecyna Jan, Skierka Adam


Klasa M TB3 – technologia drewna
Opiekun: Krystyna Strąkowska

Czerniga Aleksander, Damaszke Michał, Dyrda Przemysław, Grzelak Karol, Hirsz Sebastian, Krul Sebastian, Zalewski Daniel


Klasa SP Zaoczna – budownictwo
Opiekun: Katarzyna Bachur

Brzoza Radosław, Bujek Jakub, Chynek Przemysław, Dzidkowski Dariusz, Górzny Krzysztof, Gryglewicz Agnieszka, Kamińska Angelika, Kwidzińska Bernadeta, Łęczowski Marian, Nowak Aleksandra, Podlewski Dawid, Sokołowski Łukasz, Stępnik Krzysztof, Wróblewski Paweł