Grono Pedagogiczne PSB

Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela,

e-mail

Język polski

Joanna Ciechanowska – Nosek

j.ciechanowska-nosek@psbgdansk.pl

Adriana Uchman

a.uchman@psbgdansk.pl

Magdalena Szumera

m.szumera@psbgdansk.pl

Beata Ciechelska

Matematyka

Anna Wrzesińska

a.wrzesinska@psbgdansk.pl

Dorota Kreft

d.kreft@psbgdansk.pl

Jolanta Schulz

Joanna Kamińska

j.kaminska@psbgdansk.pl

Dorota Piekarska

d.piekarska@psbgdansk.pl

Język angielski

Ewa Kotarbińska

e.kotarbinska@psbgdansk.pl

Ewelina Nowicka

e.nowicka@psbgdansk.pl

Michał Stankiewicz

m.stankiewicz@psbgdansk.pl

Robert Wroński

r.wronski@psbgdansk.pl

Elżbieta Porowska

e.porowska@psbgdansk.pl

 Język niemiecki

Monika Bieńkowska

m.bienkowska@psbgdansk.pl

Urszula Stańczuk  

u.stanczuk-kaminska@psbgdansk.pl

 Geografia

Maria Góralska

m.goralska@psbgdansk.pl

Łukasz Pankowski

l.pankowski@psbgdansk.pl

 Fizyka

Katarzyna Mahlik

k.mahlik@psbgdansk.pl

 

 Chemia

 Edukacja dla bezpieczeństwa

Małgorzata Sałata

m.salata@psbgdansk.pl

 

 Biologia

Zofia Korneluk – Jagielska

z.korneluk-jagielska@psbgdansk.pl

 Historia

Aleksandra Mazur

a.mazur@psbgdansk.pl

 

 WOS

 

Ewa Kotarbińska

e.kotarbinska@psbgdansk.pl

 

 Informatyka

Joanna Kamińska

j.kaminska@psbgdansk.pl

Katarzyna Mahlik

k.mahlik@psbgdansk.pl

 Przedsiębiorczość

Małgorzata Ruźniak

m.ruzniak@psbgdansk.pl

 Religia

Emilia Piasecka

e.piasecka@psbgdansk.pl

Ks. Piotr Gastoł

p.gastol@psbgdansk.pl

 WF

Roman Nosek

r.nosek@psbgdansk.pl

Piotr Zakrzewski

p.zakrzewski@psbgdansk.pl

Michał Stankiewicz

m.stankiewicz@psbgdansk.pl

Jerzy Jasowicz

j.jasowicz@psbgdansk.pl

Magdalena Wyganowska

m.wyganowska@psbgdansk.pl

 Przedmioty zawodowe

Maria Śliwińska

m.sliwinska@psbgdansk.pl

Grzegorz Szwoch

g.szwoch@psbgdansk.pl

Jadwiga Narożnik

j.naroznik@psbgdansk.pl

Tekla Pogorzelska

t.pogorzelska@psbgdansk.pl

Joanna Szymczak

j.szymczak@psbgdansk.pl

Danuta Urbanowicz

d.urbanowicz@psbgdansk.pl

Anna Kaim

a.kaim@psbgdansk.pl

Aleksandra Kropidłowska

a.laskowska@psbgdansk.pl

Jarosław Dawidowicz

j.dawidowicz@psbgdansk.pl

Małgorzata Ruźniak

m.ruzniak@psbgdansk.pl

Renata Wiloch – Kozłowska

r.wiloch-kozlowska@psbgdansk.pl

Karol Tomczak

k.tomczak@psbgdansk.pl

 

 Warsztaty

Ryszard Oleńczuk

r.olenczuk@psbgdansk.pl

Jacek Chyczewski

j.chyczewski@psbgdansk.pl

Mariusz Cyperski

m.cyperski@psbgdansk.pl

Jerzy Frąckowiak

j.frackowiak@psbgdansk.pl

Adam Gołofit

a.golofit@psbgdansk.pl

Zbigniew Kiedyk

z.kiedyk@psbgdansk.pl

Łukasz Kozak

l.kozak@psbgdansk.pl

Adam Kryń

a.kryn@psbgdansk.pl

Wojciech Pionke

w.pionke@psbgdansk.pl

Marek Lademann

m.lademann@psbgdansk.pl

 

Kierownik szkolenia praktycznego

Jan Lechicki

j.lechicki@psbgdansk.pl