PROJEKT „RENOWACJE OBYWATELSKIE”

5 i 6 grudnia sześć osób z naszej szkoły wzięło udział w wyjeździe do Warszawy dla liderów i liderek wolontariatu w ramach projektu „RENOWACJE OBYWATELSKIE” na zaproszenie Fundacji Kwestia Edukacji i Habitat for Humanity . Braliśmy udział w warsztatach „Jak pięknie się różnić” w Muzeum POLIN, poznaliśmy rożne rodzaje wolontariatu. Uczestniczyliśmy w akcji remontowej w mieszkaniu, w którym zamieszka mama z dziećmi w trudnej sytuacji mieszkaniowej. Połączyliśmy przyjemne z pożytecznym. Nasza pomoc została doceniona przez lokatorkę – Panią Monikę oraz dwie Fundacje, a mieliśmy też okazję zintegrować się z nowymi  ludźmi.

Zapraszamy Was do dołączenia do projektu, który oferuje Wam:

  • udział w warsztatach dotyczących wolontariatu i fundraising’u;
  • udział w akcjach wolontariackich w Trójmieście w 2019 r. podczas remontów na rzecz osób w trudnej sytuacji mieszkaniowej albo osoby z niepełnosprawnością
  • instruktorów, narzędzia, akcesoria ochronne, ubezpieczenie, catering i fajne T-shirty J
  • dobrą atmosferę i integrację J

Projekt jest dla osób, które lubią pomagać innym  i chcą się nauczyć jak to robić skutecznie oraz mają skończone 16 lat. Zgłaszać się  i uzyskać więcej informacji można u Pani Adriany Uchaman i Pana Mariusza Cyperskiego.

„Projekt RENOWACJE OBYWATELSKIE jest dofinansowany z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich FIO 2018.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress