22 października 2009 – Park przygody

W dniach 22-23 października 2009 roku uczniowie z klas 2 C i 2 A  wybrali się na szkolną wycieczkę do Przywidza…  Zobacz więcej w artykule w Szkolnej Gazetki „Na Mur-Beton”

W dniach 22-23 października 2009 roku uczniowie z klas 2 C i 2 A pod opieką wychowawczyń p. Elwiry Dymarczyk oraz
p. Zofii Korneluk wybrali się na szkolną wycieczkę do Przywidza. Na miejscu było bardzo dużo atrakcji, które jak mówili koledzy, rozwinęły nam wyobraźnię.

 22.10. 2009 r.


Do Przywidza przyjechaliśmy o godz. 9.00. Po zakwaterowaniu udaliśmy się do „Parku Przygody”. W nim czekały na nas bardzo różnorodne atrakcje: „akcja integracyjna”, strzelnica, strzelanie z łuku, różnego rodzaju wspinaczki oraz wielka kula „zorba”.

W „Parku Linowym” mieliśmy trudniejsze zadania. Musieliśmy sami zadbać o nasze bezpieczeństwo. Dostaliśmy sprzęt do wspinaczki, w którym przebywaliśmy drogę nad przepaściami po różnych mostach. Po przebyciu tej drogi czekała na nas: Tyrolka” czyli zjazd na linie nad wąwozami za pomocą specjalistycznego sprzętu. „Tyrolka” miała ok. 150 m. Oczywiście czuwali nad nami instruktorzy. Po powrocie do ośrodka zjedliśmy obiad i czekaliśmy na kolejny ciekawy dzień.

23.10. 2009 r.


Tuż po śniadaniu udaliśmy się na specjalny tor, gdzie graliśmy w paintballa”. Zostaliśmy podzieleni na cztery drużyny. Gra była bardzo emocjonująca i podnosiła poziom adrenaliny. Po zabawie wróciliśmy do ośrodka na obiad. Po posiłku, autokarem wróciliśmy do Gdańska.

foto: ZK i ED 

Każdy z uczestników wycieczki miło wspomina wspólnie spędzony czas.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress