WYCIECZKA ZAWODOWA do Wytwórni Elementów Prefabrykowanych PEKABEX S.A. Oddział Gdańsk

W dniu 11.09.2018 r. uczniowie klasy 3A poznali proces produkcyjny i technologiczny zakładu Wytwórni Elementów Prefabrykowanych PEKABEX S.A. w Gdańsku. Po zakładzie oprowadził nas pan Maciej Kęsik – kierownik produkcji, który w bardzo ciekawy i interesujący sposób przekazał mam swoje doświadczenia praktyczne. !!!!!!!

Nasz absolwent wspaniały Krzysztof Littwin udzielił drogocennych wskazówek – na co warto zwracać szczególną uwagę starając się o pracę. Krzysztof powiedział, że wiedza zdobyta w PSB niezmiernie przydaje się w pracy zawodowej.

Krzysztof obiecał, że przyjdzie do swojej macierzystej szkoły i jako tylko trochę starszy kolega opowie jak istotne jest odpowiednie wykształcenie i podejście do zawodu.

Może zapoczątkujemy cykl spotkań z byłymi absolwentami, którzy odnoszą sukcesy w swojej branży?

PEKABEX jest miejscem, w którym uczniowie klasy 3 mogą odbywać praktykę oraz rozwijać się zawodowo. To duża firma z mnogością różnorodnych projektów, jakich się nie spotka w mniejszych jednostkach. Daje możliwość przechodzenia między działami i obserwowania całego cyklu: od projektu, przez produkcję, logistykę i montaż, realizację całości i generalne wykonawstwo.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress